Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2-3 Lipiec zlot w Petrvalde w Czechach


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

ja ca³y czas siê zastanawiam nad tym zlotem... samemu nie chce mi siê jechaÌ po po³udniu, a jak pojadê z Wami to ominie mnie trening na strzelnicy ale w sumie treningi mam co tydzieù a zlotu nie hihi.ewentualnie przygarn¹³by mnie ktoœ do siebie do namiotu???? bo ja mam namiot który po z³o¿eniu jest wiêkszy ode mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam takie pytanko inne czy ktos planuje wracac z czech z rana albo w nocy ?? i mialby mozliwosc mnie ze soba zabrac??
Je [ Dodano: 2005-07-01, 23:04 ]
ja mam takie pytanko inne czy ktos planuje wracac z czech z rana albo w nocy ?? i mialby mozliwosc mnie ze soba zabrac??
Jesli mnie nikt nie przygarnie do namiotu to bede wracal w nocy. Mozesz sie zabrac jesli zechcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:  ja mam takie pytanko inne czy ktos planuje wracac z czech z rana albo w nocy ?? i mialby mozliwosc mnie ze soba zabrac??  Je
tzn tak ?? bylabym twoja dluzniczka, moglbys spac u mnie w namiocie a z rana wracac?? tak zeby okolo 12 byc gdzies w okolicach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.offroad, wszystko wskazuje na to Âże pojadĂŞ do Czech z DavkÂą i resztÂą po poÂłudniu wiĂŞc miejsce sobie zaklepujĂŞ w namiocie no chyba Âże coÂś mi wyskoczy (tfu tfu)rano pewnie jeszcze zajrzĂŞ na forum, a teraz juÂż uciekam...do jutra ludziska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstepnie uzgoniÂłem z Arcim i Spunem ze o 10.45 podjada pod minimal w Jastzrebiu a pó¿niej Âśmigamy na miejsce zlotu przez przejÂście w Marklowicach ..................kto bĂŞdzie miaÂł ochote siĂŞ jeszcze do³¹czyĂŚ to pod minimal o 10.45 ............wrazie jakby walilo Âżabami plan moÂże ulec lekkie zmianie :roll: ....czyli godziny wyjazdu mogÂą byĂŚ przesuniete na pĂłzniejsza  pore  :cry:  :cry:  [ Dodano: 2005-07-01, 22:09 ]no chyba Âże nikt nie wymiĂŞknie i pojedizemy razem z Âżabami  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
O której bêdziecie na przejœciu w Marklowicach?? Móg³bym tam do³¹czyÌ bo to miejsce znam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojadê w sobotê póŸnym popo³udniem albo nawet wieczorem. Wiêc proszê mi siê tam nie znietrzeŸwiaÌ za wczeœnie, ¿ebym nie spotka³ na miejscu stadka misiów koala a przytomne weso³e towarzystwo.A w samymPetrvalde to gdzie jest zlot? Tam zdaje sie jest jakieœ jeziorko?Mo¿e ktos zapodaÌ linka do strony organizatorów?Coby sme ne museli hledat' ako u¿ budeme na miste.Acha, i nie mówcie w Czechach "szukaÌ" tylko hledat' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze jedzie grupka motocykli spod salonu HONDY w Katowicach ok. 9.00. Czy ktos moze ta informacje potwierdzic ?
PotwierdziĂŚ nie mogĂŞ bo nic o tym nie slyszaÂłem, ale jeÂśli ktoÂś tam bĂŞdzie czekaÂł to chĂŞtnie bym siĂŞ teÂż tam pojawiÂł
Ja tam sie na pewno zjawie ok. 9.00. I tak bede tamtedy przejezdzal. Czy na przejsciu w Marklowicach jest kantor ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze jedzie grupka motocykli spod salonu HONDY w Katowicach ok. 9.00. Czy ktos moze ta informacje potwierdzic ?
PotwierdziĂŚ nie mogĂŞ bo nic o tym nie slyszaÂłem, ale jeÂśli ktoÂś tam bĂŞdzie czekaÂł to chĂŞtnie bym siĂŞ teÂż tam pojawiÂł
Ja tam sie na pewno zjawie ok. 9.00. I tak bede tamtedy przejezdzal. Czy na przejsciu w Marklowicach jest kantor ?
Nie mam pojêcia, te¿ potrzebujê wymieniÌ walutê. Jeœli z Katowic bêdziesz jecha³ na Wis³ê to przejedziesz obok Supermarketu Auchan w Miko³owie, mo¿emy siê tam spotkaÌ o 9.45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojĂŞcia, teÂż potrzebujĂŞ wymieniĂŚ walutĂŞ.  JeÂśli z Katowic bĂŞdziesz jechaÂł na Wis³ê to przejedziesz obok Supermarketu Auchan w MikoÂłowie, moÂżemy siĂŞ tam spotkaĂŚ o 9.45
Ok. W razie jakby sie cos zmienilo to daj znac. Zaraz przesle ci moj nr. kom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstepnie uzgoniÂłem z Arcim i Spunem ze o 10.45 podjada pod minimal w Jastzrebiu a pó¿niej Âśmigamy na miejsce zlotu przez przejÂście w Marklowicach ..................kto bĂŞdzie miaÂł ochote siĂŞ jeszcze do³¹czyĂŚ to pod minimal o 10.45 ............wrazie jakby walilo Âżabami plan moÂże ulec lekkie zmianie :roll: ....czyli godziny wyjazdu mogÂą byĂŚ przesuniete na pĂłzniejsza  pore :cry:  :cry:  :cry:  [ Dodano: 2005-07-01, 22:09 ]no chyba Âże nikt nie wymiĂŞknie i pojedizemy razem z Âżabami  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
O której bêdziecie na przejœciu w Marklowicach?? Móg³bym tam do³¹czyÌ bo to miejsce znam
...w marklowicach bedziemy cos kolo 11 z minutami .... ; ] jesli pogoda bedzie w miare ok ...//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.