Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph 955i Daytona Wasze opinie


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

SerwisowaÂł go w PTM Tam majÂą sprzet do diagnostyki Triumpha OgĂłlnie maszyna piĂŞkna i nietuzimkowa, coÂś takiego by mi pasiÂło Tak off topic, to widziaÂłem CiĂŞ Bart na Starym Rynku w sobotĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mial takiego 3 lata temu i jednym slowem:egzotyk.Najwiekszy problem byl z serwisem bo PTM byl dealerem a potem z tego zrezygnowal,jakies tam komputery do diagnostyki niby mieli ale checi do serwisowania juz nie... Wiec sprzedal go zeby nie miec problemow..Fajny klang mial ale poza tym pracowal jakby bylo kilo srub w silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak off topic, to widziaÂłem CiĂŞ Bart na Starym Rynku w sobotĂŞ
No w sumie zajecha³em na sekund kilka i jak szybko zajecha³em tak szybko odjecha³em [ Dodano: 2005-06-29, 00:18 ]Pytam o ten sprzet bo jak na swoja klase jest stosunkowo niedrogi. Tylko jak cos jest niedrogie to z regó³y znaczy ze cos tam jest nie do konca po kolei. A moze ktos wie czy opisywali w jakis gazetach "krajowych" jako uzywany albo jakas prezentacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, a czy Tobie chodzi o DaytonĂŞ w tej budzie co na fotce ??jeÂżeli tak to maÂły test porĂłwnawczy jest w MOTOCYKLU nr 4 z 1997 roku.Konfrontacja 955, TL 1000, i CBR 900 RR Kolejne wcielenie Daytony jest w MOTOCYKLU nr 7 z lipca 2001 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jutro do poÂłudnia skocze do kumpla i Ci przeskanuje Zobacze jeszcze w moich archiwach, moÂże cos znajdĂŞ :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-29, 00:41 ]To ogÂłoszenie jest w necie juÂż dosyc dÂługo Albo z tym motocyklem jest cos nie tak, albo po prostu nie ma chetnych na to angielskie cudo Cena wydaje sie niezwykle atrakcyjna Miejmy nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie to kolejna mina Motocykl bardzo mi sie podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. jedno albo drugie. To ze po szlifie - conajmniej to jest pewne na 100% bo naklejki z nowszego modelu. Tylko pytanie jak to sie odbyÂło bo samo szlifniecie to praktycznie standard w 99% motocykli na rynku. natomiast pytanie czy nie byÂł jakos konkretnie palniety. :| :| :| [ Dodano: 2005-06-29, 00:48 ]niestety cena, czas trwania ogÂłoszenia no i to malowanie przemawaija na niekozysc w/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: ja tam jestem dobrej mysli bart. co prawda rzeczywiscie silnik chodzi jakby zamiast wkecic ktos wrzucil sruby do silnika, ale po za tym klnag zajebisty, a wykop to juz po prostu niesamowity i to z samego dolu praktycznie. Nic sie nie martw Bartku, ty masz szczescie do maszyn. Jakbym to ja cos takiego kupil to mĂłgÂłbym od razu serwisu szukaĂŚ heheh PS: wpadnijcie jeszcze kiedys do mnie z Alem co bym oko nacieszyÂłpozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym to ja cos takiego kupil to mĂłgÂłbym od razu serwisu szukaĂŚ
Stary prosze cie !!! troche optymizmu!!!Zobaczysz, jeszcze troche i bedziemy napierac obwodnica zachodnia. Ja tam wierze w litosc sprzetu nad toba. A co do mojej new furki to czas pokaze.jak narazie jest gitarka.
Bart jeÂśli potrzebujesz... nie do twojego rocznika ale zawsze coÂś...
dzieki Cebik za linka. 8) 8) 8) peeees jutro zmianiam oliwe a we wtorek aku. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem jakos takie halo miaÂłem A czesci nie do konca takie drogie. nie wiem jak te grubsze sprawy ale takie eksploatacyjne to normalnie jak do japonczykĂłw a niektoe nawet taniej. Mam nadzieje ze bedzie ok. W sobote chce wymienic olej z filtrem a w niedlugim czasie skocze zaworki wyregulowac i inne takie podstawowe sprawy. Zobaczymy jak to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.