Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

foty z sobotniej gleby :(


Prodiz

Rekomendowane odpowiedzi

qwa grono forumowych polamancow sie powieksza.... jest juz nas trzech i mam nadzieje ze wiecej juz nie bedzie.. jesli sie dokulamy na Sarnow to bedzie beka wspaniala trojca na krykach hehehe,Prodiz nie przejmuj sie ja juz pol roku ze szlapa laze ciesz sie ze Ci sie nic powazniejszego niestalo:)) a sprzeta poskladasz predzej czy pozniej.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze moto bedzie w stanie wyjechac wraz z pasazerem na ostatni weekend maja do SkarÂżyska na zlocik ,,, Moto widzialem bo twoj brat pokazywaÂł, niewyglada najlepiej ale jakos poskladamy do kupy i bedzie jak nowy .....A tak w ogĂłle tyle kilometrow zjeÂździlismy razem i teraz gleba - przeciez to poczatek sezonu , a wakacje trzeba zaliczyc .....Pozdro dla wszystkich wywrotowcow i szybkiego powrotu do zdrowia............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za sÂłowa pociechy. beton znogi najprawdopodobniej sciagam w poniedzialek.moto bede sprzedawal ale jak zrobie, chyba ze dostane kasacje, bo jak dzwonilem do Hondy Kawaler to cena za czĂŞÂści wynosi tyle co za moto rynkowo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam. hondzia zyje jak na razie wstepnie ale zyje , da sie jezdzic, wslasnie skonczylem ja robic. robilem od godziny 18 do teraz narobilem sie ale warto. nawet bryknalem sie po osiedlu .jutro mam zamiar jechac do pracy sprzet jeszcze wyglada jka prototyp(przednia lampa oraz tylni kierunek przyklejony tasma izolacyjna, brak zegarĂłw, blotnik obciety w polowie, kiera nie od tego sprzeta a na dodatek bardzo wysoka, jak sie kreci ostro na postoju w lewo to wkreca sie na wysokie obroty) ale jezdzi a to podstawa.zdjecie moze pozniej zapodam jak zrobie pozdrojak to mowicie yno yazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.