Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prawo jazdy - gdzie??


KrzychuDG

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich.MAma pytanie do kolegow ze slaska i zaglebia. Mieszkam w DÂąbrowie GĂłrniczej i wlasnie przymierzam sie do rozpoczecia kursu na prawko kat A. 1. Jaka jest cena (kurs, lekarz, egzamin)??2. Gdzie robic kurs w okolicy DG tzn sosnowiec bedzin katowice czeladz (jak najtaniej ale na dobrym sprzecie)??3. Czy decydowac sie na najtansze gdzie smiga sie mz'eta czy drozsze ale na jakiej nowszej 250 podobnej do tej na egzaminie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz to koszt ok 100zl ( u mnie bylo 50 bo jakas znizka czy cos)Egzamin ( w sierpniu zdaje ) to koszt 116 zl ( 96 za praktyczny i 20 zl za teorie)U mnie kurs kosztowal 700 zl ( 30 godzin teorii i 20 jazd)a jezdzilem sobie na chooperku ktorym Ăłsemke nie mozna bylo za zadne skarby przejechac beaz uÂżywania na przemian gazu i sprzegla. :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zdawaÂłem prawko i z pewnoÂściÂą nie polecam robiĂŚ kursu w:„Auto-Rem” OSK S.C.Sosnowiecul. Struga 2Biuro na ul. Warszawskiej.DoœÌ, Âże wÂłaÂściciel nie za miÂły i nie sÂłowny to jeszcze do tego jazdy na Kawasaki model zÂłom, rocznik 1367, z tego co siĂŞ domyÂśliÂłem to chyba nie opÂłacony. Plac manewrowy nie na asfalcie tylko na jakimÂś Âżwirze. Ja po kilku jazdach na placu zrezygnowaÂłem i przeniosÂłem siĂŞ do OSK „Adam”, Sosnowiec, ul. KoÂścielna 9. Co prawda sprzĂŞtu to tam teÂż nie majÂą Âświetnego bo MZ 250 (mieli coÂś zakupiĂŚ lepszego ale nie wiem) ale nauczÂą CiĂŞ jeÂździĂŚ, i na pewno zdaĂŚ egzamin. Co do ceny to nie jest wygĂłrowana i zawsze siĂŞ moÂżna z nimi dogadaĂŚ. Lekarza teÂż oni zaÂłatwiajÂą – koszt jakieÂś 50zÂł, oczywiÂście bezterminowo. Ja zdawaÂłem w Katowicach. ZdaÂłem za 1 razem z tym, Âże umiaÂłem wczeÂśniej jeÂździĂŚ. Moja rada jest taka Âżeby na egzaminie nie szpanowaĂŚ, Âże jestem starym wyjadaczem tylko 8 zrobiĂŚ na wolnych obrotach, a przez miasto wolniutko 40 km/h. Testy wykuĂŚ na pamiĂŞĂŚ bo doÂświadczenie nie pomoÂże. AleÂż siĂŞ napisaÂłem, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda jezdzilem troche na motorach na wsi u rodzinki ale nie uwazam siebie za doswiadczonego kierowce i zalezymi na dobrym kursie. Kolega robil kurs na mz i oblal plac bo dostam czoperowata 250 na osemce i nie potrafil jej ogarnac i dwa podparcia. Mz smigal osemki bez problemu a tu lipa wiec wolalbym na amszynie podobnej do tej na egzamie. [ Dodano: 2005-07-11, 19:44 ]czy 600zl za pelen kurs (20 godzin na motorze) na gn 250 to dobra cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.