Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Burn Out Party - Olesno


vpower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w dnaich 24 - 26 czerwca w OleÂśnie (wojewodztwo opolskie - trasa 11 na PoznaĂą) odbĂŞdzie sie pierwszy zlot motocyklowy Burn Out Party. Podobno ma byĂŚ mnĂłstwo atrakcji + fajna atmosfera (tak przynajmniej kumple zapewniali ). BĂŞdzie to w oÂśrodku wypoczynkowym Anpol (woda, Âżarcie itd.) parĂŞ km za Olesnem. Ze ÂŚlÂąska jest to rzut beretem wiĂŞc jak ktoÂś jest chĂŞtny to zapraszam.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zna ktoœ dok³adnie co, o której godzinie jest ?? Bo znalaz³em tylko to co ma byÌ w dany dzieù, ale niestety godzin nie znalaz³em i nie wiem na któr¹ najlepiej jechaÌ A dok³adniej to znalaz³em toPlan:25.06- zespo³y, zabawy...26.06- burnout day- pokazy zawodowych ekip motocyklowych- koncerty- wybieranie najlepszych motocykli w ró¿nych klasach- wybory miss- parada po okolicach- striptiz;-)27.06- koncerty i parady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli tylko odbiore moto z serwisu, to na pewno sie pojawie, bo z czewy to rzut zĂŞbatkÂą. PowiedziaÂłbym nawet ze to tak blisko ze az szkoda ze tylko chwilke bede jechal, ale po remoncie bedzie akurat trasa na sprawdzenie ;-). Trzymam tylko kciuki aby mi moto zlozyli bo sprawa dosc powazna a rozebrany sprzet stoi juz piaty tydzien ;-(Wierze ze sie uda ;] :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie trochê póŸno ale chcia³em tylko napisaÌ, ¿e zrobiliœmy sobie ma³¹ wycieczkê do Olesna na sobotni dzieù zlotu przypadaj¹c¹ i trafiliœmy akurat na pokazy jazdy ekstremalnej. :mrgreen: Co prawda byliœmy tylko chwile, ale muszê przyznac, ¿e by³o ca³kiem pozytywnie. :wink: Szkoda, ze tak s³abo rozpromowana ta impreza by³a na forum i nie tylko, bo jakimœ cudem zjecha³o siê tam dosyÌ sporo zmotocyklowanych i warto by³o odwiedziÌ impreze chocia¿ na chwile. :tak: pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.