Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Po imprezie u Bronxa


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec byla u mnie impreza takie male ognisko gdzie zjechalo kilka osob potem zrobilismy sobie przejazd przez wies o nazwie BARGÂŁĂWKA!Dzieci i wiekszosc mieszkancĂłw byla uradowana i milo im sie patrzalo na talka mala parade.Ale....okazalo sie ze jest tu kilku mieszkancow porabanych , ma wielkie waty ze strzelalsmy z tumika o godz ok 20.30 , a jak wjechalismy na festyn to wlasnie sie dowiedzilem ze pare osob bardzo negatywnie na nas patrzalo.... A najlepsze to ze ktos dzwonil po PAÂŁY :mrgreen: zeczywiscie mineley nas jak wracalismy pod dom najlepsze ze jeden gliniaz tez jedzi na motorku ale wiecie ludzie sa popier....ni ale srac to beda miwli wonty to zrobi sie spotkanie z ochotnikiem i i juz No ale thx wszystkim co byli i dobrze sie bawili mam przynajmniej taka nadzieje 3majta sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a wiec zaczyncze od srodka; FESTYN --zrobilismy sobie parade przez wioske ludziom sie chyba podobalo --autobusy stojo tam na lakach napisami WYCIECZKA (podejrzewalismy ze szczelajoc z tlumikĂłw przeszkodzilismy panu w s...e)--na miejscu trzy straganiki na krzyz:) jedna budka z piwem i brak waty cukrowej --w miejscu gdzie sie przysiedlismy mili ludzie patryzli na ans jak na zbujĂłw :patyk: --potanowilismy wracac na naszo super imprezea w ogole to byÂło fjanie pojedlismy sobie --Bronx zrzuciÂł odpoczywajoco Manke(mnie) z hamaku i mialam skarpetke brudnom co wyglodalo jakby mi kto nas...Âł na nio :hmmm...: --poznalismy pani a BronxowÂą (bardzo milutka) nie hciala tylko nic jesc co jej bronx oferowaÂł bo wczorajszej jego kolacji (ma niestrawnosc)--bronx kazal swojemu psu skakac przez Manke i Spunakilka smiesznych opowiastek z last studenckich Marianki (to byÂł ubaw) ---aaaa.wszystkim wzieÂło na jazde na gumie mmm...to jest doieor jazda jak se cus spomne to dodam --a no tak policje mijalismy gdy juz parkowalismy u bronxa przed domem --................... oj fajna imprezka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie byÂło super ...............zreszta na zdjĂŞciach zobaczycie ale dopiero jutro ...............najlepsze jest jak pies od Bronxa skakaÂł przez Manke :mrgreen: .............A tego festynu to napewno nie zapomne ............jeszcze raz wielkie dzieki Bronx za zaproszenie i zorganizowanie ogniska i miÂłej atmosferki [ Dodano: 2005-06-26, 00:21 ]aaaa zapomniaÂłem dodaĂŚ Âże posiadam teÂż filmik z gry wstĂŞpnej Manki i Spuna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ................moÂżna powiedzieĂŚ Âże byÂło hard- corovo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ijaaa...no fajnie fajnie bylo mi sie podobalo ....lubie wiejskie okolice ... i skromne spotkania ...wtedy jes jak w rodzinie [marianka ... ojciec studentow) .... choc pani braxowa jescze taka cichutka niepewna ..to do nastepnego razu chyba sie rozkreci .... no ja nie mam zastrzezen wogole ...ale mysle ze do przyszlego razu brax qpisz se jakas pilke ....ii pokopiemy!! : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, dziĂŞkuje dziĂŞkuje zawiare we mnie  
zawsze do usÂług szkoda tylko Âże tak maÂło tych fotek
no bardzo Âładnie szkoda tylko ze takszpetnie wyszlam na tych foteczkach:( no nic sympatycnzie byÂło
AGACIA jakie Ty pierdoÂły gadasz... Ty zawsze Âładnie wychodzisz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.