Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha FZ 750


Blondas_b7

Rekomendowane odpowiedzi

Blondas_b7, Ty chyba nie wiesz o tym ze forumowicze maja u nas 40% rabatu na czynnosci serwisowe ?? No a na dodatek FZ750 bedzie sie najlepiej czul s serwisie YAMAHA Proponuje Ci zadzwonic do naszego mechanika Mariusza ( tel 771 29 90 ) i pogadac z nim ile za to wezmie.P.S. Tylko powolaj sie na mnie i na forumPozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki za informacje, dowiedziaÂłem siĂŞ juÂż jak to trzeba ustawiĂŚ (podziĂŞkowania dla Motorland WrocÂław!!), a wrazie czego czy zniÂżki obejmujÂą forumowiczĂłw w kaÂżdym serwisie Yamahy np. we WrocÂławiu??JeÂśli kadra siĂŞ nie zmieniÂła (chociaÂż wiem Âże Ada juÂż tam nie pracuje) to jest tam paru znajomych ktĂłrzy odwiedzili zlot w WoÂłowie z serwisu wystawiajÂąc motocykle do jazdy prĂłbnej. DziĂŞki za fatyge i zapraszam na zlot do WoÂłowa w dniach 17-19.06.2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?  ciekawe jak ktoÂś pyta i dostaje odpowiedÂź godnÂą dziecka w wieku przedzkolnym to chyba coÂś nie tak, panowie!! czyÂżby wypowiedzi ÂświadczyÂły o ilorazie inteligencji?? nie wiem, ale robiĂŚ z siebie durnia, to chyba nie za bardzo dobrze Âświadczy.
A nie zastanowi³eœ siê czy przypadkiem ten tekst nie dotyczy pytania a nie odpowiedzi?Co powiesz o ilorazie inteligencji cz³owieka który bez zastanowienia rozgrzebuje skomplikowany silnik nie robi¹c przy tym notatek a potem pyta jak to posk³adaÌ.Praca jest prozaicznie prosta w tym silniku tylko trzeba trochê pomyœleÌ - no chyba ¿e myœlenie Ciê boli?Wa³ki rozrz¹du maj¹ wiercone otwory ko³o zêbatki jak równie¿ mostki które na nich spoczywaj¹. Ustaw wa³ na "T" zarzuÌ wa³ki krzywkami pierwszego cylindra na zewn¹trz i w otwory w³ó¿ œruby lub prêty o œrednicy tego otworu , narzuÌ na to ³aùcuszek i podokrêcaj mostki, wyjmij z otworów obydwa prêty i mo¿esz odpalaÌ silnik. A wiesz kiedy wyj¹Ì aby nie zrobiÌ dziecka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.