Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 931


blade

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe kiedy w naszym kochanym Kraju przestanie sie uogólniaÌ : jak motocykliœci - to wszyscy wariaci .... itd jak ¯ydzi - to wszyscy sk.......... jak ktoœ ma kasê to z³odziej .... itd itp ? skoro widaÌ ¿e u Nas taki zwyczaj "uogólniaÌ " - no to i ja spróbujê : a co z Idiotami w autach z kratk¹ - co pêdz¹ na z³amanie karku , siedz¹ Ci na dupie w odleg³osci 0,5m , rozpychaj¹ siê wpychaj¹ nie wykazuj¹c przy tym ochoty do machniêcia rêk¹ w celu "przepraszam" ??? W zesz³ym roku na wyjeŸdzie z Sosnowca w kier Katowic goœÌ w firmówce z DEKORALA na dobry pocz¹tek zepchn¹³ na barierki kierowcê Skody , a potem wyprzedzaj¹c samochody zjecha³ na mnie ( by³o jakieœ 20 centów) i nawet po moim klaksonie (g³oœnym!) nie mia³ zamiaru wróciÌ na swój pas , ani przepraszam ani poca³uj siê ... No i niestety wywo³a³ w moim pacyfistycznym organiŸmie agresjê , która doprowadzi³a do tego ,¿e do firmy wróci³ bez lusterka .... ( ale czy to jest rozwi¹zanie ?) potem postanowi³ mnie goniÌ lecz gdy zwolni³em chc¹c go zaprosiÌ na rozmowê na pobocze :mrgreen: nie spojrzawszy w moj¹ stronê pojecha³ szybko przed siebie !! Taki przyk³ad - jeden z wielu ! Ale o tym GAZETKI nie pisz¹ .....pzdr PS. Panie i Panowie - jak tak dalej pójdzie - jak na tym uroczym zdjêciu z fotoradarku to w koùcu ktoœ wpadnie na pomys³ ¿eby tablice rej montowaÌ tak¿e z przodu !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwa¿cie prawid³owoœÌ: w zesz³ym roku "jeŸdziliœmy 300 km/h" wed³ug gazet i programu Uwaga. W tym roku jest juz 350. W przysz³ym bêdzie 400 jak nic
no wiesz technika idzie do przodu. ale trzeba uwazac z pedaÂłem gazu zeby nie przecholowac bo mozna odleciec w nadprzestrzen. no i po co samoloty w wojsku? niech kupia motocykle. hahahaa A tak powazniej to pani aldona chyba nie ma pojecia co to sa statystyki, bo jak by wiedziala to by z siebie idiotki nie robiÂła.wyraznie jak byk jest napisane ze WIEKSZOÂŚĂ WYPADKĂW Z UDZIAÂŁEM MOTOCYKLI POWODOWANE JEST PRZEZ KIEROWCĂW SAMOCHODĂW.AVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.