Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ostatnie pożegnanie ......


ciosxvs

Rekomendowane odpowiedzi

Gixer, czamu katastrofa??..abrys no to jedno juz pewne malzenstwem nie zostaniemy no chyba ze "serce nie sluga" ale noo wynika z tego ze nie d arady bo na moto siode i smigac bede bziuuum bziuuuumm..........yazdaaaaaa!!!!!!!!!!!!..............Gadged jestem za ssuuuuzzzzzzuuukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zeby nie byÂło panowie wy tez nam zabieracie czas pewnie nie jedna by wolaÂła se isc na miasto po zakupy isc na kawe z koleznka cyz do kina czy te na striptiz panow a tak musza wazyc obiady chopom uprac wam skarpetki wyprasowac koszule ......................i 1000 innych rzeczy zrobic masaz ................. a ze my chcemy sie poprzytula cno taka nasza antura tak jak wy chcecie se pooglodac za babskimi dupciami tak my sie przytulic i troszke cuzlosci takze wniosek: chyba wszyscy se nawzajem zabieramy czas ;/ wiec po co to ??..dajmy se zyc faceci swoimi sciezkami a kobiety swoimi a moze sie spotkamy na trasie nie przeszkadzajmy sobie nawzajem...............macie jakies urazy albo cus ??.... a moze nie dajecie rady??..nie podalaliscie wymaganio kobiet??... a smycze pewnie nie wzieÂły sie znikÂąd 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShoGun, chyba faktycznie wzieÂłam to bardzo do siebie ale to dlatego ze bardzo nie lubie stereotypĂłw i pieprzeni takiego zbytecznego yhh.. tak jak mowie moza to moze i bed emiaÂła ale motor tez i na smuczy mnie nie bedzie nikt trzymal jedyna jaka smycz bedzie to zaobroczkowany paluszek a tak fruuu jezdzic bedeee ...... i co??.. mam zrezygnowac z dwoch kolek bo mezata bede/?. pfff...to chyba najpier zrezygnuje z mĂŞza ..... Yno YazDaaa... [ Dodano: 2005-05-13, 10:30 ]spun, co ty sie podpisujesz pod smycz a jeszcz enei zonaty jestes a juz mosz Âłancuch na szyi zawieszony i kule u nogi przyczepiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce zony ktora jezdzi na moto bo to by byla dopiero katastrofa "No co ty Kiler" W³aœnie jest spoko zawsze jestem jak wiesz 1 do œmigania i nie ma gatki jak chce smycz jechaÌ to jedzie jak nie to robi swoje i nie marudzi. A tak by by³o " znowu jedziesz a ja muszê w domu siedzieÌ bo nieumiê, nie mam na czym itd."Nastêpna sprawa to ¿e i tak prêdzej czy póŸniej dopadnie Ciebie smycz i obyœ mia³ sczêœcie ¿eby jeŸdzi³a, bo jak nie to i ty przestaniesz œmigaÌ - nie zawsze siê ma 20 kilka lat wiem coœ o tym.Jaki plan na weekend bo mam du¿o tel. Musimy coœ ustaliÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem poprostu w szoku....dzwonie do Marcina i mowi mi ze ledwo wyszedl z wypadku.... GSX750F rozjebana co sie panowie dzieje najpierw Adi, Prodiz teraz Marcin k.u.r.w.a. uwazac na tych naszych kierowcow pierdolonych bo naprwade na pogrzeb nie mam zamiaru jechac :!: :!: :!: Zjawie sie na bank i postaram sie zabrac ze soba Rf-ki :wink: [ Dodano: 14-05-2005 ]Flache dostalem teraz ide ja oproznic ....... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.