Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

a l l o h a :)


queen007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejna amazonkĂŞ na forum ÂŻyczĂŞ miÂłej zabawy i jak najbardziej udanego sezonu UÂżytkownikiem Nico Drag siĂŞ nie przejmuj On zawsze podlizuje siĂŞ forumowym paniom, ale One i tak wola mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejna amazonkĂŞ na forum ÂŻyczĂŞ miÂłej zabawy i jak najbardziej udanego sezonu UÂżytkownikiem Nico Drag siĂŞ nie przejmuj On zawsze podlizuje siĂŞ forumowym paniom, ale One i tak wola mnie  :mrgreen:
hihi, dziekuje Ci za dobra rade:D bede pamietac;) [ Dodano: 02-05-05, 08:20 ]
Hello MoÂże napiszesz coÂś wiĂŞcej o sobie
hmmm.... coz moglabym napisac... jezdze sobie na motorkach ktore sa moim zyciem...chce sprzedac obecny swoj motocykl i kupic prawdopodobnie thundercat. a co dokladnie chcesz wiedziec??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedac obecny swoj motocykl i kupic prawdopodobnie thundercat.
A teraz czym pomykasz ?? obecnie to standard czyli yamaha virago... aleeeeee na cale szczescie trafia sie czasami jakies szybsze moto od kolegi mam nadzieje ze w tym sezonie posmigam juz czyms wygodniejszym :roll: jak myslisz thundercat bedzie chyba ok??myslalam jeszcze o fazerce i bandicie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queen007, miÂło powitac udanego sezonu i zakupu czegos mocniejszego:)co do podlizywania sie przez NICKO do forumowiczek to cos mi sie zdaje ze taka wasza meska natura podrywac kobiety:P:P zwÂłaszcza te nowe:P:Pqueen007 mam nadzieje ze wybierasz sie na wapiennice:P:P szykuje sie super impreza zwlaszcza ze my tam bedzimey cyzli mega impreza:P:PPPS.nie bed epokazywac narazie palcem na ktĂłrych panĂłw trzeba uwazac :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UÂżytkownikiem Nico Drag siĂŞ nie przejmuj On zawsze podlizuje siĂŞ forumowym paniom, ale One i tak wola mnie  :mrgreen:
OczywiÂście, to co napisaÂł Wicherek to nie prawda Panie zdecydowanie wola mnie A Wicherek poprostu jest zazdrosny Zreszta sama zobaczysz, jak szybko zacznie CiĂŞ podrywaĂŚ Pozdroofka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.