Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc w oblukaniu sprzĂŞta


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

No wiêc szukam osoby która zna siê dobrze na scigach, potrafi oceniÌ stan motocykla i doradziÌ mi przy kupnie najlepiej jakiœ mechanik motocyklowy. Sprawa jest nastêpuj¹ca, jest to kawasaki zx7r r1999 stoi ono w salonie w Jaworze jest to jakieœ 50-60 km od Wroc³awia chcia³em go sprawdziÌ w serwisie ale kolesie gadaj¹ ¿e musia³ bym za³atwiÌ coœ do przewiezienia go od salonu do serwisu we Wroc³awiu z tego co spyta³em jednego gostka to laweta jeœli bym ja wzi¹³ ze œl¹ska u niego wynios³a by jakieœ 400 do 500 z³ dlatego nie wiem czy to siê op³aca za to s¹ ju¿ fajne buty. Zale¿a³o mi bardzo na serwisie ale ¿eby w tak¹ pogodê nie mieÌ moto a mieÌ kasê na nie i nie móc se jeŸdziÌ to mnie po prostu dobija. Mo¿e macie jakieœ pomys³y jak to zrobiÌ, mo¿e macie kogoœ kto ma auto dostawcze i za nie wygórowana cenê by da³o siê to zrobiÌ, lub znacie kogoœ kto móg³ by oblukaÌ, lub ktoœ z was ale musi byÌ to ktoœ kto siê naprawdê na tym dobrze zna, wizja miny mnie przeœladuje i mam stracha przed kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ¿e nie chc¹ podjechaÌ na serwis :| 50-60 km do Wroc³awia na takim sprzecie, to zaledwie rozgrzanie opon :mrgreen: Mimo wszytko kombinuj dalej i mêcz kolesia, powinien siê ugi¹Ì jak zalezy mu na sprzeda¿y i jak wie co ma, to chyba nie powinien mieÌ przeciwskazaù :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Âże w fm jest ale w gorszym stanie, przynajmniej tak wyglÂąda, ja chce Âżeby ktoÂś jechaÂł tam ze mnÂą go sprawdziĂŚ przed ewentualnym kupnem, a czemu nie chcÂą to nie wiem byĂŚ moÂże dlatego Âże to salon i nie chcÂą Âżeby siĂŞ coÂś staÂło w drodze bo to nie ich sprzĂŞt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogê siê przejechaÌ z mi³¹ chêci¹ :mrgreen: Mechanik motocyklowy ze mnie kiepski, ale stan podstawowych podzespo³ów motocykla daj¹cych siê okreœliÌ organoleptycznie umiem ustaliÌ i ewentualnie pomóc Ci w przemyœ³eniach :mrgreen: Nie znam tego modelu i nie wiem, czy ma tam coœ stukaÌ i pukaÌ, czy te¿ nie, ale wydaje mi siê, ¿e damy radê Je¿eli chodzi o kwestie lakiernicze, to mogê go zw¹chaÌ bez problemu :mrgreen:DOPISANE: Aha co do przyczepki, to by³em ostatnio u kolegi zapytaÌ siê, czy nie moglibysmy sie wybraÌ do rajchu po moto. Powiedzia³ mi, ¿e wynajêcie przyczepki to 45 z³ na dobê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher dziêki za dobre chêci na razie jeszcze trochê poczekam cos pokombinuje z transportem a jak nic nie wykombinuje to siê odezwê do ciebie, mo¿e ktoœ jeszcze z forumowiczów im wiêcej g³ów tym lepiej bo jak sam bym tam pojecha³ to siê napalê i kupie choÌby to padaka by³a, a mo¿e jednak ktoœ ze bran¿y siê skusi mi pomóc bêdê dozgonnie wdziêczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwa¿niejsze, to nie kierowaÌ siê emocjami i podejœc na ch³odno Ja zobaczy³em Diversion na Allegro i nawet nowy w¹tek za³o¿y³em, w sumie zupe³nie niepotrzebnie Po pewnych przemys³eniach, och³on¹³em i poczekam na znajomego, co mi zaoferuje, ale tamtej bordotki z Allegro nie wpisa³em na straty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i w koùcu siê wybra³em obadaÌ ten motocykl którego zdjêcia s¹ na pocz¹tku postu , zrobi³em ko³o 500km i nici na zdjêciach ³adnie wygl¹da ale z bliska, zêbatki z ³aùcuchem do wymiany rozci¹gniêty rdza i bia³y nalot jak by zaœniedzia³e czy te¿ utlenione na wiêkszoœci œrub i niektórych elemêtach aluminiowych to samo wygl¹da jak by by³ zimowany pod drzewem nie wiem czy to normalne? Plastiki wydawa³y siê ok. tylko w jednym miejscu przy œrubie mocuj¹cej pêkniêty plastik i zaklejony jak¹œ paÌk¹ br¹zow¹ od ty³u, koleœ go zapali³ da³ na ssanie tak z minutê pó³torej na ssaniu wy³¹cza ssanie i moto zgas³ nastêpne zapalanie i na ssaniu dalej konkretny czas z rury dziwnie ca³y czas dymi³o nawet po jakiœ 7 minutach chyba nie powinno o ile siê orientuje? Silnik jakoœ tak nierówno chodzi³ jakieœ jakby zasysanie czy œwiszczenie s³ychaÌ wiêc se go chyba datuje. By³em te¿ po drodze 2 obadaÌ http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47493981 ten ju¿ lepiej wygl¹da³ przynajmniej rdza nie wy³azi³a choÌ ma w baku wgniecenie na wysokoœci jaj ponoœc tak ju¿ z Niemiec przywiezione mia³ szlifa na lew¹ stronê i by³ plastik malowany, z wydechu ¿adnego dymu i dodaje oponê na ty³ bo ta ju¿ bie¿nika nie ma na œrodku, ale za 17000tyœ to nie wiem czy nie za drogo co s¹dzicie o tych 2 sprzêtach myœleÌ coœ konkretnie o którymœ z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.