Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PODZI�KOWANIA DLA ANUSHKI


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehe Nie masz za co dziêkowaÌ! Ciesze sie, ze masz uszy ca³e i moj pies Cie nie zjad³ Ale wiecie co! :-)Nale¿¹ mu sie ogromne podziêkowania, bo nie doœÌ, ¿e znalaz³ dla mnie dzisiaj czas i to troche duzo to jeszcze nerwowa³ sie ucz¹c mnie jeŸdziÌ :)Wiêc: dziêkujem!! Myœla³am, ¿e jestem przypadek nieuleczalny, ale wkoùcu pod koniec zakapowa³am o co chodzi :mrgreen: Chris mój Guru! Chyba Ci nawet nic nie zepsu³am a jak tak to bardzo przepraszam Ale wiesz, ze jestem Ci ogomnie wdziêczna ) Wkoùcu sama pojechalam 8)Hus da masta ? Aj em MASTA no i Chris :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Chris Kur..... ty szpanerze,widziaÂłem ciĂŞ dzisiaj koÂło mc.donalda,staÂłem przy mc donaldzi,nawed ci zatrÂąbiÂłem,ale byÂłeÂś za bardzo zajĂŞty czymÂś w rodzaju palenie gumy,bo coÂś ci sie nic nie paliÂło(ps.wez nastĂŞpnym razem postaw na przednim albo coÂś a nie rĂłb takiego czegoÂś bo normalnie siara,Âże aÂż sie sprzedawczyni mc drive uÂśmiechneÂła :wink: ) ,a tak pozatym to fajnie ci smiga ta senda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Chris Kur..... ty szpanerze,widziaÂłem ciĂŞ dzisiaj koÂło mc.donalda,staÂłem przy mc donaldzi,nawed ci zatrÂąbiÂłem,ale byÂłeÂś za bardzo zajĂŞty czymÂś w rodzaju palenie gumy,bo coÂś ci sie nic nie paliÂło(ps.wez nastĂŞpnym razem postaw na przednim albo coÂś a nie rĂłb takiego czegoÂś bo normalnie siara,Âże aÂż sie sprzedawczyni mc drive uÂśmiechneÂła :wink: )  ,a tak pozatym to fajnie ci smiga ta senda  :biker:
stary ja gumy nie paliÂłem, tylko wracaÂłem od Anushki i jakoÂś mi tak sprzĂŞgÂło sie ÂślizgaÂło i trza byÂło je prztestowaĂŚ a jak siĂŞ pali gume to Ci pokaÂże przy okazji moze siĂŞ czegoÂś nauczysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.