Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zdałem na kategorie A


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

--- >> 12.04.05 <<---- ta data w mym sercu przenigdy nie zgaÂśnie Wczoraj o 13 w Katowickim WORDzie zdaÂłem na kategorie A :mrgreen: NIe byÂło Âłatwo duÂżo osĂłb niestety oblaÂło , a jazda na mieÂście trwala od 25 do 30 minut Trasa egzaminacyjna :Wyjazd z oÂśrodka pod tÂą duÂża gĂłrke :| w lewo w kierunku Geant-a , pĂłzniej przejazd przez ulice granicznÂą .Z granicznej skrĂŞt w prawo tak jak siĂŞ jedzie do II urzĂŞdu skarbowego pĂłzniej ulica Francuska w dĂłl na Warszawska w prawo i z powrotem koÂło ZDZ do gĂłry,powrĂłtna Francuska i wjazd do oÂśrodka. :Off-Topic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujê! Teraz ju¿ tylko œmigaÌ! Mo¿esz powiedzieÌ na jakim motorku zdawa³eœ i i mniej wiêcej jaki procent zdajacych obla³o ósemkê? Ja w tym tygodniu mam ostanie jazdy i potem ju¿ tylko egzamin. Je¿d¿ê na GN 250 i instruktor radzi mi zdawac w Gliwicach bo tam maj¹ taki sam motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl egzaminacyjny jest to Yamaha nie pamiĂŞtam teraz modeluA co do zdawalnoÂści na 7 osĂłb zdajÂących 4 wyjechaÂły na miastoZ tego co siĂŞ orientowaÂłem to ludzie uczyli sie w PZM-ocie teÂż na tej hondzie GN 250 ale jak byÂła Yamaha na egzaminie to sie zaczeÂły problemy (niewyczute moto plus stres)Na twoim miejscu bym sie nie przenosiÂł po prostu idÂź do ZDZ tam majÂą tÂą sama Yamahe kup sobie z 2 h i bĂŞdzie OK :mrgreen: I uwaÂżaj na hamowanie awaryjne. teraz to tylko jest na placu ze wzglĂŞdu na to ze duÂżo osĂłb sie wywalaÂło (Trzeba rozpĂŞdziĂŚ moto do 50 km/h i gwaÂłtownie wytraciĂŚ predkoÂścjeden ze zdajÂących prawie by miaÂł glebe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szacuneczek!!! Ja jestem w trakcie kursu. W³aœnie mia³em pierwszy plac na Yamaha 125, nie pamiêtam symbolu, ale myœlê ¿e bêdzie git. Tylko pewne obawy co do tego, ¿e na egzaminie jest 250, myœlicie, ¿eby poÌwiczyÌ trochê równie¿ na tej wiêkszej? Co do trasy egzaminacyjnej to myœlê, ¿e bez obaw. Jako, ¿e pracujê na muchowcu to trochê znam te tereny i mam czêsto przyjemnoœÌ (lub te¿ nie) egzaminowanych, przysz³ych motocyklistów.Gor¹co pozdrawiam i szerrrokiejj drogi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, Âże w urzĂŞdzie komunikacjipowiedzieli mi Âże na nowe prawko to sobie poczekam 6 tygodni Nie orientuje siĂŞ ktoÂś z was co grozi za jazde bez tego dokumentujak sie juÂż egzamin zdaÂło bo jedni mĂłwi Âże kara to:1. 500 zl jak sie wogĂłle nie posiada prawa jazdy.2. 300 zl za brak uprawnieĂą na dana kategorie.3. Odroczenia prawa jazdy na okres +_ 3 lat.4. W razie wypadku pokrywa siĂŞ wszystkie szkody z wlasnej kieszeni OC nie wyplaca.5. Za spowodowaniu wypadku w ktorych sa osoby ranne lub wypadek Âśmiertelny wiĂŞzienieDuÂżo osĂłb na forach porusza ten temat to ja chcialem poruszyc tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.