Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

GSXF ??!!


arekk75

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znowu z pytaniem :!: DzwoniÂł znajony od ktĂłrego braÂłem DR Âże ma we WÂłoszech piĂŞknego GSXF-a (nie pisaÂł pojemnosci )z 94r i chce za ten motor 8.800,00 juz tu w kraju u mnie w domu+ peÂłna rej w kraju tz +1000 zÂł ÂŻe stan jest bdb to mu wierze bo juÂż braÂłem od niego 3 sprzety 2 skuterki AEROXY i tÂą DR ktĂłra teraz jeÂżdÂże i ci co mnie znaja to widza Âże DR jest naprawde ok Tylko ta cena mnie troche martwi bo zrobi sie na gotowo prawie 10 tys Czy tu w Polsce kupie taniej ten rocznik :?: (oczywiscie mĂłwimy o motorze do jazdy w tym roczniku nie o zÂłomie)Bo GSXF nie jest zÂły przeciez :!: Co wy na to brac jÂą :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: czy nie :!: :!: :!: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrochĂŞ drogo jak za ten model, tym bardziej, Âże jest z 94 roku.Nawet jeÂżeli byÂłby to model 750, to i tak wychodzi w caÂłoÂści 10 patykĂłw, za ktĂłre to u Nas moÂżna kupiĂŚ roczniki 95-97(takie widywaÂłem w naprawdĂŞ dobrym stanie).W Gaszowicach stoi GSX 750F z 1997 roku za 10500 zÂł w takim stanie, Âże trudno mu coÂś zarzuciĂŚ Jednak, jeÂżeli wiesz na 100%, Âże maszyna od Twojego znajomego, jest naprawdĂŞ, Âżyleta, to moÂżna siĂŞ nad tym zastanowiĂŚ, ale nie braĂŚ od razu, tylko dzieĂą lub dwa przepsaĂŚ siĂŞ z tym, po wczeÂśniejszych oglĂŞdzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet nawiedzony :!: jak bys z nim pogadal ,to wniosek jeden on musi sie pozbyc tego motor bo zle mu sie jezdzi (cos z nim jest nie tak) a jechac tam tylko po to zeby sie przewiesc to ja dziekuje jak zaczolem go wypytywac o szczegĂłly to sam sie gubil najpierw ze jezdzila nim kobieta od nowosci ,ze kupil go od kolegi ,a jak zadzwonil kumpel z innego nr tel to ze sprowadza motory na handel No to jest sens dalej z gosciem nawijac temat A za 10 tys to ja tu F2 kupie w super stanie i to HONDE :!: a nie gsxf-a jak na razie jezdzic mam czym dlatego tak grymasze kase ciezko sie wydaje sam wiesz :wink: a jak juz cos kupic to na 2 sezony przynajmniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duÂżo jak za ten rocznik. Niema sensu.Znajomy kupiÂł GSXF 750 z 2000r za ok 15 tys zarejestrowanego w PL. A Ty mowisz Âże wyjdzie Cie 10 tys za 94 i jeszcze niewiadomo jaki silnik. Szukaj dalej, albo potarguj siĂŞ z tym sprzedajÂącym skoro masz zaufanie do motocykli od niego.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego i za jaka cene ale stan to :?: :?: :?: :?: SUPER OKAZJA SUZUKI GSX 600F 86 KM 94 ROK (48371605) - Allegro.htmod rana szukam [ Dodano: 2005-04-26, 21:57 ]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=48371605to ta strona [ Dodano: 2005-04-27, 14:05 ]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=49624485a co powiecie na tego sprzeta :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.