Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ellooo bracia i siostry


Jaskuła

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, co tu naskrobaÌ Jestem œwie¿ym motocyklist¹, bo prawko i moto zrobi³em w zesz³ym roku (prawko w kwietniu, moto naby³em w czerwcu). Na niczym wczeœniej nie jeŸdzi³em. Ale maszynkê upatrzy³em sobie juz wczeœniej. No i kupi³em takow¹ jak w podpisie, rocznik '99. W pierwszej kolejnoœci opiszê moj¹ kochankê :roll: Przyjecha³a do mnie z Niemiec, ze stanem licznika 6300km. Teraz jest coœ ponad 9500km. Ma wymarzony kolor, czyli czarny. Nale¿ê raczej do spokojnych ludzi, wiêc nie mia³em problemów z opanowaniem jej.Teraz cuœ o sobie :wink: Jestem ju¿ stary (24 lata na karku), koùczê studia na Uniwersytecie Wroc³awskim, kierunek biologia. Interesujê siê motoryzacj¹, komputerami (ze wskazaniem na hardware), lubiê poznawaÌ nowe miejsca i ludzi. Motocykla u¿ywam na dojazdy na uczelniê, na wieczorne œmiganko przez miasto i oczywiœcie na wypady poza jego granice. Ostatni wyjazd do Zabrza na MBS'a by³ moim pierwszym tak dalekim wypadem. Roz³o¿y³em go na 2 dni. I tu chcia³bym podziêkowaÌ kwaq'owi z Radzionkowa za za³atwienie noclegu i fajnie spêdzony weekend.Niestety we Wrocku gdzie mieszkam, nie mam za bardzo z kim jeŸdziÌ Ale mo¿e w koùcu znajdzie siê jakieœ towarzystwo.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej maszynka pierwsza klasa, a kolorek rzeczywiÂście nie ma sobie rĂłwnych Anushka dobrze mĂłwi wejdz na SarnĂłw, moÂże skusisz siĂŞ na drugi dalszy wypad w swoim Âżyciu... I nie mĂłw gÂłoÂśno, Âże stara dupa z Ciebie bo niektĂłrzy Panowie jeszcze wpadnÂą w kompleksy, a my tego nie chcemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.