Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

GS 500 Lubliniec


chichio

Rekomendowane odpowiedzi

Chichio...ale masz warunki buahahaha...ciekawe bo cos tanio chce...i z tego co widze to juz sprzedany...najtaniej widziaÂłem sprowadzonÂą gs chyba za 4000zÂł i jak obejrzaÂłem to do dziÂś jestem bez moto :x lepiej go dobrze przejrzyj bo czĂŞsto mija siĂŞ opis z rzeczywistoÂściÂą...juz trochĂŞ na paliwo wydaÂłem i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chichio...ale masz warunki  :P  :lol:  buahahaha...ciekawe bo cos tanio chce...i z tego co widze to juz sprzedany...najtaniej widziaÂłem sprowadzonÂą gs chyba za 4000zÂł i jak obejrzaÂłem to do dziÂś jestem bez moto :x  lepiej go dobrze przejrzyj bo czĂŞsto mija siĂŞ opis z rzeczywistoÂściÂą...juz trochĂŞ na paliwo wydaÂłem i lipa
Warunki mowisz? hehehehehe akurat mialem okazje poznac ta gwiazdke z tymi warunkami .Jesli chodzi o to ze kupiony to spokojnie, spokojnie , Co do paliwa, to przejechalem 1200 km w jedna strone i kupilem. Ale znam ten bol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiÂłem w zeszÂłym roku na wiosne sprowadzone suzuki gs500. za 4300. to byÂła naprawdĂŞ dobra suka! zrobiÂłem cos okoÂło 7 tys km i tylko olej w niÂą laÂłem! sprzedaÂłem goÂściowi z bytomia i z tego co wiem jest bardzo zadowolony! wiĂŞc kurde nie zawsze tanio znaczy Âźle! musisz se oblookaĂŚ jÂą osobiÂście! inaczej siĂŞ chyba nie da aha! no i moto byÂło opÂłacone i zarejestrowane! wiĂŞc zostaÂło mi tylko przerejestrowanie! nawet ubezpieczenie byÂło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OKE , GS zakupiony i juz smiga .Nico Drag: wielkie dzieki za pomoc, ale szkoda ze musiales zrezygnowac z z piwka, ale powiedzm,y nastepnym razem.MIelismy w drodze powrotnej mala przygode: jakis H** poprzecinal nam pasy na parkingu strzezonym w katowicach.Ale jakos doe3jchalismy. Szeroki bardzo ladnie sie sprawdza w trasce z przyczepka; tzn tak jakby jej nie bylo .Jeszcze raz dzieki za pomoc .paka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.