Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

witam wszystkich


alan

Rekomendowane odpowiedzi

zapisa³em siê tutaj niedawno temu wiêc wypada³oby siê przywitaÌ :wink: forum prê¿nie siê rozwija i mam nadziejê ¿e i ja znajdê tutaj coœ ciekawego dla siebie, a mo¿e i od siebie coœ durzucê :roll: pozdrawiam wszystkich je¿d¿¹cych zarówno morotami jak i autobusami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Alan, napisz moÂże coÂś wiĂŞcej o sobie
hmmm có¿ by tu mo¿na dodaÌ :roll: mo¿e napiszê conieco o moim sprzêcie bo chyba o to chodzi na tym forum je¿d¿ê sobie XJ-k¹ 600 z '93 roku. Jest to mój pierwszy powa¿ny sprzêt (poza tym mam jeszcze WFMkê która czeka na remonc, ale z braku kasy nie prêdko to nast¹pi), poza tym XJ-ka daje mi wystarczaj¹co du¿o frajdy z jazdy wiêc do WFMki nie spiszy mi siê tak w ogóle to studiujê sobie w Katowicach i nie mogê siê doczekaÌ na cieplejsze dni kiedy bêde móg³ podje¿d¿aÌ sprzêtem do szkó³ki Mo¿e zobaczymy siê w Bytomiu, w Sportowej Dolinie, lub w Zabrzu w dniach 16-17.04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum ÂŻyczĂŞ miÂłej zabawy i udanego sezonu MogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, ale chyba kiedyÂś korespondowaliÂśmy ze sobÂą za poÂśrednictwem www.forum.motocyklistow.pl SzukaÂłeÂś chyba czegoÂś na temat Diversion 600, wtedy miaÂłem jeszcze nick Wujek Samo ZÂło :mrgreen: Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow imponujecie mi :mrgreen: dziêki za mi³e powitanie (ja siê przywita³em bo nie chcia³em podpaœÌ Aneshkce (sorry jeœli Ÿle odmieni³em Twojego nicka hihi) ).Niektórzy maj¹ dobr¹ pamiêÌ ja niestety Ciebie (Wicher) nie pamiêtam, ale przejrza³em archiwum i rzeczywiœcie pisaliœmy sobie coœ o oponach (ten serwis który mi poleca³eœ nie mia³ na stanie oponki której szuka³em wiêc pojecha³em gdzie indziej). Tam jak dla mnie trochê za du¿o klubowiczów jest i jakoœ nie przywi¹za³em siê do tamtego forum, ale czasem siê tam udzielam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alan! Co do tamtego 4um to ja juz go sobie calkowicie odpuscilem.Nic nowego sie tam nie dowiem (zagladam tylko do dzialu Zloty) a jak chcesz komus udzielic dobrej rady to zaraz sie znajdzie z 10-ciu madrzejszych snujacych teorie z kosmosu wiec szkoda czasu i nerwow.A juz najbardziej rozwalaja mnie ludzie ktorzy chca zrobic sobie remont silnika przez rady z internetu chociaz wogole sie na tym nie znaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.