Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Elektryka i Obudowa filtra powietrza


Iniemaboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam ma³e pytanko czy ktokolwiek ma mo¿e jakiœ schemat elektryki do suzuki gsx1100e z roku 82-83 ? mam z tym motocyklem k³opocik polegaj¹cy na tym ze zamiast lewego prze³¹cznika na kierownicy wystaje mi tylko pêczek kabli. nie mam zielonego pojêcia jak to cholerstwo rozpracowac. znalaz³em tylko kabelek od sygna³u dzwiekowego i od lewego migacza. reszta czyli prawy kierunek, prze³¹czanie d³ugie/mijania, sygna³ d³ugimi jest dla mnie nie do rozpracowania. Drugim moim k³opotem jest to ze w trakcie remontu motocykla zgubi³em t¹ plastikow¹ puszkê z której zasysa³y juz przefiltrowane powietrze ga¿niki. Moje suzuki to dok³adnie wed³ug fabryki model GS110XDzieki za jak¹kolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx moto stoi terazki na bazie u funfla kole radiostacji. PodjechaĂŚ nim nikaj nie idzie. Jak uporam sie z dorobieniem tego airboxa to wtedy bede prosiÂł o pomoc przy tym elektrycznym kÂłopociku. Oki? Bo airbox mojej mamie sie wydaÂł chyba niepotrzebnym gratem z plastiku i go wywaliÂła choĂŚ sie za Âżadne skarby nie chce do tego przyznaĂŚ:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx: Twoj motocykl juz w porzadku ? Dales mu rade ?
No mam nadzieje ze tak:)1ooo km juz nawiniete , zuzycie oleju niecela 100ml , niec nieklekocze poza 2 miejscami koszem sprzeglowym i jest takie jeszcze jedno miejsce z tylu ida takie dwie rurki i strasznie chalasuja jak sie jedzie , jakis to tumik czy cosik takiego Dobra to daj kiedys znac jak bedziesz pomocy szukac.3m sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moto po wypadku by³o w czêsciach miedzy innymi na moim dywanie, w moim ³ózku, ko³o kompa, na szafie, w piwnicy, gara¿u, warsztacie. w tych miejscach by³o jednoczesnie wiec rozrzut czêsci by³ ca³kiem spory. i tylko ku#$%%# ten airbox musia³o WSYSN¥C !!!ale dorobie sobie nowy z aluminiowej blachy. juz zaczo³em robic z kartonu abby wszystko potem dok³adnie wykroic z blachy. blache u¿yjê 2 mm i wszystkie ³¹czenia bêd¹ spawane. prace juz postêpuj¹. Do dzisiaj pamietam gdzie by³y wszystkie czêsci i kto któr¹ naprawia³. tylko ten airbox mi jakos z pamieci ulecia³...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.