Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BESKIDY


Jesion 26

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mo¿na polubiÌ Beskidy. :?: Beskidy12 sierpnia.Przeprowadziliœmy siê do naszego nowego domu, Bo¿e jak tu pêknie. Drzewa wokó³ wygl¹daj¹ tak majestatycznie. Wprost nie mogê siê doczekaÌ, kiedy pokryj¹ siê œniegiem.14 paŸdziernikaBeskidy s¹ najpiêkniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liœcie zmieni³y kolory - tonacje pomaraùczowe i czerwone. Pojecha³em na przeja¿d¿kê po okolicy i zobaczy³em kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, ¿e to najpiêkniejsze zwierzêta na Ziemi. Tutaj jest jak w raju. Bo¿e, jak mi siê tu podoba.11 listopada.Wkrótce zaczyna siê sezon polowaù. Nie mogê sobie wyobraziÌ, jak ktoœ mo¿e chcieÌ zabiÌ coœ tak wspania³ego, jak jeleù. Mam nadzieje, ¿e wreszcie zacznie padaÌ œnieg.2 grudniaOstatniej nocy wreszcie spad³ œnieg. Obudzi³em siê i wszystko by³o przykryte bia³¹ ko³dr¹. Widok jak z pocztówki bo¿onarodzeniowej. Wyszliœmy na zewn¹trz, odgarnêliœmy œnieg ze schodów i odœnie¿yliœmy drogê dojazdow¹. Zrobiliœmy sobie œwietn¹ bitwê œnie¿n¹ (wygra³em) a potem przyjecha³ p³ug œnie¿ny i znowu musieliœmy odœnie¿yÌ drogê dojazdowa. Kocham Beskidy.12 grudnia.Zesz³ej nocy znowu spad³ œnieg. P³ug œnie¿ny znowu powtórzy³ dowcip z drog¹ dojazdow¹. Po prostu kocham to miejsce.19 grudniaKolejny œnieg spad³ zesz³ej nocy. Ze wzglêdu na nieprzejezdn¹ drogê dojazdow¹ nie dojecha³em do pracy. Jestem kompletnie wykoùczony odœnie¿aniem. Pieprzony p³ug œnie¿ny.22 grudniaZesz³ej nocy napada³o jeszcze wiêcej tych bia³ych gó*ien. Ca³e d³onie mam w pêcherzach od ³opaty. Jestem przekonany, ze p³ug œnie¿ny czeka tu¿ za rogiem, dopóki nie odœnie¿ê drogi dojazdowej. Skur*ysyn!25 grudniaWeso³ych Pierdolonych Œwiat! Jeszcze wiêcej gównianego œniegu. Jak kiedyœ wpadnie mi w rêce ten skur*ysyn od p³ugu œnie¿nego... przysiêgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypi¹ drogi sol¹, ¿eby rozpuœci³a to cholerstwo.27 grudniaZnowu to bia³e gówno napada³o w nocy. Przez trzy dni nie wytkn¹³em nosa, z wyj¹tkiem odœnie¿ania drogi dojazdowej za ka¿dym razem, kiedy przejecha³ p³ug. Nigdzie nie mogê dojechaÌ. Samochód jest pogrzebany pod gór¹ bia³ego gówna. Meteorolog znowu zapowiada³ dwadzieœcia piêÌ centymetrów tej nocy. Mo¿ecie sobie wyobraziÌ, ile to oznacza ³opat pe³nych œniegu?28 grudniaMeteorolog siê myli³! Tym razem napada³o osiemdziesi¹t piêÌ centymetrów tego bia³ego cholerstwa. Teraz to nie odtaj¹ nawet do lata. P³ug œnie¿ny ugrz¹z³ w zaspie a ten ³ajdak przyszed³ po¿yczyÌ ode mnie ³opatê! Powiedzia³em mu, ze szeœÌ ju¿ po³ama³em kiedy odgarnia³em to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatni¹ rozwali³em o jego zakuty ³eb.4 styczniaWreszcie wydosta³em siê z domu. Pojecha³em do sklepu kupiÌ coœ do jedzenia i kiedy wraca³em, pod samochód wpad³ mi cholerny jeleù i ca³kiem go rozwali³. Narobi³ szkód na trzy tysi¹ce. Powinni powystrzelaÌ te pieprzone zwierzaki. ¯e te¿ myœliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!3 majaZawioz³em samochód do warsztatu w mieœcie. Nie uwierzycie, jak zardzewia³ od tej pieprzonej soli, któr¹ posypuj¹ drogi.18 majaPrzeprowadzi³em siê z powrotem nad morze. Nie mogê sobie wyobraziÌ, jak ktoœ kto ma odrobinê zdrowego rozs¹dku, mo¿e mieszkaÌ na jakimœ zadupiu w Beskidach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.