Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SOBOTA GODZINA 12.00 W PODZAMCZU


arekk75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Widze ze jura ma branie!! Cieszy mnie to bardzo mam nadzieje ze dopisze wielu fanatykow 2-ch kolek bo jest gdzie pojezdzic. A co do ENDUROWCOW to jeszcze jest duzo sniegu na lesnych drogach wczoraj jezdzilem w Podzamczu po super drozkach ale ten snieg nie pozwala na jazde .Ale dla napalencow polecam :tak: .Napewno na miejscu cos szybko sie wymysli gdzie mozna sie fajnie przewiesc.Ja jednak na sobote zakladam opony szosowe nie klocki do swojej DR bo bedzie lepiej pojezdzic ulicami a frajda nie samowita jak w terenie takie dziury :!: Wiec do soboty a jak w sobote nawali pogoda to przeniesmy to na niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja licze na wszystkich co jezdza na 2-ch ewe na 1-ym kole a nie na jakies grupy np enduro niech przyjada wszyscy :!: :!: :!: Wiem ze sa tu super tereny do jazdy ale ten zlocik polecam wszystkimNIE DZIELMY SIE NA GRUPY :!: :!: :!: :!: :!: :!: CZEKAM NA WSZYSTKICH NAPEWNO BEDZIE EXTRA [ Dodano: 2005-03-23, 09:24 ]PODAM JESZCZE MOJ NR TEL W RAZIE PYTAN NP CO DO POGODY606755854 AREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiehie. Widzê ¿e zanosi siê na ³adn¹ ekipê... Mo¿e skoczymy rundkê przez Myszków ? Do Z³otego Potoku te¿ mozna zajrzeÌ. Pewnie porobimy du¿o fot i powrzucamy na stronkê do galerii.Tylko z tego co widzê w prognozie to pokropi trochê w sobotê ... ;/ Ale temp. 16 stopni. Cool Niê muszê jeœÌ, nie muszê piÌ... Wystarczy mi szum silnika i wiatru œwist :mrgreen: [ Dodano: 2005-03-26, 10:09 ]no.... to jedziemy.... VTX1800 + Mito + 5x FJR + ER-5 + GS500F + FZ6 + Bulldog1100 = [ Dodano: 2005-03-26, 16:04 ]A wiêc wróciliœmy do domu.. Po kilku godzinach ostrej jazdy, 14 motocykli rozjecha³o siê do domów ko³o godziny bóg wie której, bo nie patrzy³em na zegarek .Jecha³o siê wypasiœcie, jeszcze nie mia³em okazji tak du¿¹ grup¹ sadziÌ na drodze...Pozdrawiam wszystkich, którzy dopisali, a Ci których nie by³o niech ¿a³uj¹ i niech siê pojawi¹ na nastêpnym zlociku Pozdrawiam JA, czyli gordi, oraz ca³a ekipa BB Myszków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wÂłasnie niech zaluja ci co nie dopisali bylo super ale szkoda ze w ÂŻarkach sie grupa rozdzielila.Mam nadzieje ze juz wkrotce to powtorzymy ale w wiekszym gronie Pogoda tez niczego sobie byla:) Najlepiej to juz na forum zaplanowac trase ale taka ze 300km i wyjazd okolo 10 rano Jezeli byli by chetni to piszcie kiedy i gdzie DR zawsze gotowe do drogi Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka byla super, idealna rozgrzewka przed dalszymi wypadami,na liczniku po powrocie mam 250km i leb nawala od sportowego wydechu ale wlasnie biore znieczulenie (tyskie).Super jezdzi sie taka duza ekipa mysle ze mozna udezyc gdzies dalej np.Dolny SlaskPozdrawiam Arka organizatora,ekipe z Myszkowa i wszystkich przybylych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! DotarÂłem do domku w caÂłosci ja i moja fazerka niewiem jak wam ale mnie tylko jedno chodzi po gÂłowie ! KIEDY ZNOWU JEDZIEMY!!!! Ten Dolny Âślask to caÂłkiem niezÂły pomysÂł ,ja sie pisze na gĂłry sowie .To jest jeden z najpiekniejszych rejonĂłw polski i majÂą naprawde super drogi ,zresztÂą nie przypadkiem wÂłasnie tam jest rozgrywanych najwiecej rajdĂłw samochodowych w polsce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.