Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Owiewka Kawasaski GPZ 1100


ANUBIS

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ... to moÂże byĂŚ problem bo to jest Kawasaki kolegi i zaÂłatwiam to w jego imieniu a nie mam aparatu , ale jak bym mugÂł opisaĂŚ z tego co widziaÂłem ( a zostaÂły z niej tylko fragmĂŞty ) to jest ta na prostokÂątny reflektor , bez wbudowanych kierunkowskazĂłw , reszta jest milczeniem bo nie widziaÂłem jej w caÂłoÂści . Ale podobna do tej z fotki poniÂżej -----> [ Dodano: 2005-03-20, 10:53 ]ZnalazÂłem cos mniej wiecej to jest taka owiewka jak przy tych Kawach moÂżna sie bez problemu sugerowaĂŚ wyglÂądem . http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45178285http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44945354MoÂże akurat cos to pomoÂże :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dziĂŞki w poniedziaÂłek dzwonie do niego .Jeszcze raz dzieki , napisze co i jak po rozmowie , czy ma itd. itp. POZDRO 4UMOWICZE [ Dodano: 2005-03-24, 15:48 ]Jak pisaÂłem wczeÂśniej , pisze co i jak . Niektety u Olka nie ma owiewki dla mnie , byÂła ale do GSX 700 czyli na nic mi sie zda . Ale mam jeszcze pomysÂła trzeba zrobiĂŚ owiewka samemu od zera . Jak by ktoÂś miaÂł to niech napisze . POZDRO 4UMOWICZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak te fragmenty starej owiewki sa duze czyt. pow. 75% to oplaca sie ja naprawic. W zasadzie naprawialem juz bardziej rozwalone... w zasadzie to robilem juz czesci od zera ale to jest duzo, duzo roboty co nie znaczy ze sie nie da:) jak macie mozliwosc to podjedzcie mi to pokazac to moze wam cos doradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie sorki Âże nie pisaÂłem ale miaÂłem kÂłopoty z netem ( i mam nadal ) . Nie wiem dokÂładnie jakie sÂą te fragmĂŞty bo ich nie widziaÂłem ale podobno to juz tylko kawaÂłeczki plastiku i maty szklanej czyli nie wiem czy to sie zrobi , jak narazie myÂśle co i jak moÂże sie znajdzie , wzasadzie wÂłasnie dostaÂłem namiar i moÂże sie uda coÂś wykabinowaĂŚ .PS. Jeszcze raz sorki ( taki admin )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.