Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BIALE ZEGARY


maniek05

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ziomki.Mam dla WAS pytanie-gdzie moge kupiÌ bia³e tarcze zegarów z niebieskimi cyferkami do GPZ 600-ki?-przede wszystkim ¿eby by³y podœwietlone na niebiesko,bo wszêdzie gdzie szuka³em to s³ysza³em odpowiedzi"niemamy,albo zrób sobie sam to proste!!!" -wreszcie zrobi³em,ale po podœwietleniu od do³u okaza³o siê ¿e tarcze s¹ podœwietlone wraz z ca³ym mechanizmem-(wysz³a lipa) ,a od góry niema miejsca na jakie kolwiek podœwietlanie(nawet diody 3 mm).Porad¿cie biednemu fumflowi i rzud¿cie jak¹œ ciekaw¹ propozycj¹ albo rad¹. Czekam na jakiekolwiek info i z góry dziêki.Pozdro dla szystkich motocyklistów i do zobaczonka na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ³adne bia³e tarcze zegarów i ciekawe podœwietlenie, to nie a¿ taka straszna wieœ, pod warunkiem, ze jest to równie ciekawie wykonane Niech ka¿dy robi wedle uznania i indywidualnych gustów Mimo wszystko przyznam, ¿e je¿eli mia³bym ju¿ coœ takiego robiÌ w swoim motocyklu, to bardziej chodzi³o by mi o efektywnoœÌ tego zabiegu, ni¿ efekt (a mo¿e na odwrót?? ) Nie jestem zwolennikiem krzykliwych rozwiazaù, oczojebnych kolorów i nadmiaru "tjuninku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki WICHER za info,ale byÂłem u nich gdy potrzebowaÂłem do samochodu(honda prelude) i juz wtedy stwierdziÂł jeden z nich Âże moÂże mi coÂś takiego zrobic ale koszt jednego egzemplarza wyniesie mnie ok.1000zÂł. poniewaÂż niema do tego modelu programu,a to juÂż chyba lekka przesada taka kwota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to dziwne i to 1000 zÂł to masakra. MĂłj kolega robiÂł sobie kiedyÂś biaÂłe tarcze zegarĂłw do ETZ 251 Nie znam siĂŞ na kompach i wszystkim, co z nimi zwiazane, ale z tego co zorzumiaÂłem to zrobiÂł to tak.WymontowaÂł oryginalne tarcze zegarĂłw z puszek. WrzuciÂł, je na skaner i przeskanowaÂł NastĂŞpnie wrzuciÂł ten skan na jakiÂś program, gdzie przerobiÂł tÂło na biaÂłe, a skalĂŞ zmienil na kolor czarny Nie wiem czy kupiÂł, czy dal to komuÂś do zrobienia, ale wydrukowano to na drukarce (nie wiem czy jakiejÂś specjalnej) i na jakimÂś papierze, takim chyba jak na nalepki motocyklowe - ploter czy jakoÂś podobnie siĂŞ to nazywa NakleiÂł to na oryginalne, czarne tarcze i to byÂła caÂła jego robota PoszedÂł jeszcze do sklepu elektronicznego kupiÂł tam jakieÂś super wydajne i mocne ÂżarĂłwki lub diody w kolorze bursztynowym i z tego co widziaÂłem to ÂświeciÂło bardzo Âładnie i wydajnie Pewnie mĂłj opis nic cie nie pomoze i byl on dosyĂŚ niespĂłjny i chaotyczny, ale wydaje mi siĂŞ, Âże jest to do zrobienia samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze trzeba by zrobic nowa tarcze kĂłleczko z cienkiej plexi wg oryginalu, a wzĂłr zrobic na ploterze wycinajacym a nie na drukarce i papierze bo to [shadow=red:ce20803bca]zawsze[/shadow:ce20803bca] musialbys od gĂłry podswietlac. Jak sobie nie poradzisz to zapraszam do mnie, z rozebranym zegarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.