Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Help help!!!


funio

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! I o pomoc pytam Mam problema! Wyj¹lem ze swojej yamahy xj600s diversion licznik! No i ³adna kartkê se napisa³em jak pod³¹czyÌ obrotomierz spowrotem ( s¹ tam 3 kabelki). Niestety karteczka mi posz³a w cholerê a nie chcia³ bym go spierniczyÌ. Wie ktoœ mo¿e w jakiej kolejnoœci te kable pod³¹czyÌ??? By³bym wdziêczny za ka¿d¹ pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wÂłasnie kurde wolĂŞ nie prĂłbowaĂŚ metoda prĂłb i bÂłedĂłw! liczniki najtaĂąsze nie sÂą wiĂŞc szkoda by byÂło wymieniaĂŚ i to zaraz na pocztÂąku sezonu ...hehe! wogĂłle to problem z tym licznikiem jest nieco wiĂŞkszy! otĂłz jeden z trybĂłw siĂŞ wytarÂł i niestety nie liczy kilosĂłw! caÂły licznik kupowac to niepotrzebne! ale samego tryba teÂż siĂŞ nie da chyba! byÂłem juÂż nawet u zegarmistrza- ale tez nie poradziÂł! moÂże z malucha dopasuje albo cos! pozdrawiam!--------------heh! zrobiÂłem to dzisiaj! chyba dziaÂła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj rozbitych zegarow,moze bedzie w nich ta czesc dobra i sobie naprawisz swoje.Ja kiedys w ZX9R mialem uszkodzony licznik dziennego przebiegu ale znalazlem u znajomego rozbite zegary z ZX6R i ta czesc byla taka sama i nieuszkodzona.Zalozylem ja do swoich zegarow i licznik dzialal jak ta lala 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz ZX9R smiga po Ukrainie i chlopcy sa z niej bardzo zadowoleni.Z oryginalnym przebiegiem nigdy bym jej nie sprzedal (Polska mentalnosc) a tak poszla jak woda w listopadzie roku 2002,zal mi tego sprzeta bo jak na niej smigalem to najwiecej zwiedzilem,najwiecej milych chwil przezylem,mialem z nia najbardziej udany sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak Ja na mojej ukochanej XJ 600 :? To byÂła Moja pierwsza duÂża japonia, trzy sezony w moich rĂŞkach i ponad 30 tys,km pod moim tyÂłkiem :? Zawsze bedĂŞ JÂą miÂło wpsominaÂł :roll: Uczcijmy to minutÂą ciszy ( bez spamowania ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.