Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naszywka vs Koszulka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dajcie¿ spokój..... musi byÌ i koszulka i naszywka.....przecie¿ nie zyjemy w Somalii i kilkadziesi¹t z³otych ka¿dy chyba jest w stanie wy³o¿yÌ ..... przeciez nie kupuje siê naszywki i koszulki co miesi¹c tylko raz ( no chyba ¿e ktos jej (koszulki) bêdzie u¿ywa³ 24 h to mu sie spierze ) Jak bêdzie w lecie 40 stopni na zlocie to ka¿dy bêdzie w koszulce chodzi³....a nie w skórze :| przeciez to normalne.....³atwiej bêdzie siê zlokalizowac .....przeciez naszywki do rêki nie przyszyjemy....a jak bêdzie ulewa to odrotnie :mrgreen: naszywkê na skórze ka¿dy zlokalizuje :mrgreen: Wiêc ja biore koszulkê i naszywkê Pozdrawiam ;]PS. a mo¿e by tak jeszcze jak¹œ specjalnê, niewielk¹ naklejkê zaprojektowaÌ na motocykl ?? umieœcilibyœmy ja ka¿dy w okreœlonym miejscu i gdziekolwiek w trasie czy na zlocie od razu by by³o wiadomo ¿e swój...? Co Wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. a mo¿e by tak jeszcze jak¹œ specjalnê, niewielk¹ naklejkê zaprojektowaÌ na motocykl ?? umieœcilibyœmy ja ka¿dy w okreœlonym miejscu i gdziekolwiek w trasie czy na zlocie od razu by by³o wiadomo ¿e swój...? Co Wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za taka naklejka byÂł.... Bo nie zawsze stoimy przy naszych motocyklach i nie wiadomo kogo sprzĂŞt.....a tak, zatrzymjkesz siĂŞ, patrzysz : O goÂśc z 4um .... pogadaĂŚ by trzeba....A naklejeczka by byÂła maleĂąka i w konkretnym miejscu taÂż Âże tylko zainteteresowani by jÂą w mig zlokalizowali....Trzeba by nad tym pomyÂśleĂŚ.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabryÂś nie dziobej chopie, nie dziobej A tak caÂłkiem serio, to naklejka, to dobry pomysÂł. Z tego co siĂŞ orientuje, to jej wykonanie bĂŞdzie znacznie taĂąsze niÂż wykonanie naszywki, czy koszulki. Od biedy moÂżna sobie samemu takÂą nalepĂŞ zrobiĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do koszulek to jestem trochĂŞ w tym zorientowany bo wÂłaÂśnie jesteÂśmy na etapie robienia sobie koszulek z moim klubem w ÂŁodzii tak , koszt wykonanie koszulki nie przekracza 20 zÂł jeÂśli jest na nich jednakowy wzĂłr, bo jeÂśli ktoÂś chciaÂłby na koszulce mieĂŚ jeszcze ksywke to koszty wzrastajÂą juÂż bardzo duÂżo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko naszywke wezme napewno no bo jakby to tak:) a koszulke mysle ze tez a co tam raz sie zyje szkoda tylkoz e fotka z naszywkom mi sie nie pokazaÂła ale co tam ufam ze bedzie OK wiec biora naszywke:)-koszulka raczje tez -a naklejka:( no coz narazie moge se jo jedynie na moj rover przykleic tez ma dwa koÂłka hihi..pozdrawiam i czkeam co gdzie komu ile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tymi naklejkami ? Pche³a trzeba by zrobiÌ ankiete kto by chcia³. Mogê siê zaj¹Ì za³atwieniem tych naklejek ale musze wiedziec mniej wiêcej ile No i jakiej wielkoœci : ja bym tak proponowa³ 5 cm œrednicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka to jest najmniejszy problem z tego wszystkiego, nie wiem o co tyle krzyku. Logo jest wiec nie ma problemu, jak wroce z Warszawy to po jutrze ( no w poniedzialek ) podwijam rekawy i biore sie osobiscie za ta naszywke, bo ta rozmowa zaczyna zmierzac do nikad PS Pchela bede informowal Cie na bierzaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.