Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czesc !


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sÂąsiada z tej samej wÂśi 8) ,Maciek z jakiej dzielnicy jesteÂś??
Czesc ! Dziekuje wszystkim za przyjazne przyjecie na forum, zaraz widac ze fajna ekipa sie tu dobrala ! Ostek : jestem z Wirku, mieszkam w bloku obok Plazy,Wicher : dzieki za info o istnieniu tego forum, przy okazji masz browara ! A wiecie ze w Rudzie , a konkretnie na rondzie na Chebziu powstaje knajpa moto z prawdziwego zdazenia..? narazie w powijakach ale na sezon juz powinna hulaĂŚ. W planach nie tylko knajpa moto ale wszystko dla bikerow ze studiem tatuazu itd wlacznie ! Jak ktos zna Virusa to wie ze napewno warto bedzie tam zagladac !pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Maciek czy nie jezdziles wczesniej na przebudowanej k750?
OWSZEM !!! przez 4 lata jezdzilem na K750 pieknie przerobionej ala Fat - Boy... to byla moja milosc... do tej pory zaluje ze ja sprzedalem to zelazko mialo dusze jak malo ktory motorek !!!A co znamy sie skads..? pozdrawiam !!!Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Kaska jeszcze u nas i narazie nie zapowiada sie by ten stan rzeczy sie zmienil. Planujemy zrobic jej calkowity remont i troszke pozmieniac to tu to tam Niestety Junak nie do konca spelnil moje oczekiwania... niestety takie sprzety nadaja sie na 2 lub 3 moto w garazu ale nie jako jedyne. Ale mimo wszystko zal mi go... zreszta jak wszystkich moich poprzednich motocykli A jak u Was? Podroz ktora planowaliscie odbyla sie? Wpadnijcie kiedys w odwiedziny! pozdro. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Kaska jeszcze u nas i narazie nie zapowiada sie by ten stan rzeczy sie zmienil. Planujemy zrobic jej calkowity remont i troszke pozmieniac to tu to tam  Niestety Junak nie do konca spelnil moje oczekiwania... niestety takie sprzety nadaja sie na 2 lub 3 moto w garazu ale nie jako jedyne. Ale mimo wszystko zal mi go... zreszta jak wszystkich moich poprzednich motocykli  A jak u Was? Podroz ktora planowaliscie odbyla sie? Wpadnijcie kiedys w odwiedziny! pozdro. Marcin
Witam ponownie,ciesze sie ze Kasia ostala sie w dobrych rekach, chetnie bym ja zobaczyl po face - liftingu ! pamietam Twojego junaka - byl zrobiony profesjonalnie.no coz - jak zauwazyles motory w stylu junaka czy K750 sa piekne ale jako drugi lub trzeci "hobbystyczny" sprzet , nie do jezdzenia w dluzsze trasy.moze kiedys jak bede stal lepiej finansowo kupie sobie jakiegos staruszka do pogzebania w nim.w planowana trase sie niestety w zeszlym roku nie wybralismy, przyczyny przyziemne - finansowe takie to zycie brutalne...ale w tym roku znowu planujemy wyjazd, moze wreszcie sie uda !co do odwiedzin jak tylko sie zrobi cieplej chetnie wpadniemy, a Ty jak bys sie wybieral w okolice Rudy tez dawaj cynk to sie trafimy,pozdrawiam serdecznie i ciesze sie zesmy sie tu na forum znowu trafili,Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie konkretnie na Chebziu ma byĂŚ ta knajpka,bo nic nie widaĂŚ zeby siĂŞ coÂś budowaÂło ??
Nie widac zeby sie budowalo bo juz od dawna jest zbudowane ! Jak jedziesz od strony Goduli i wjezdzasz na rondo to po prawej stronie jest taki budynek ktory kiedys nalezal do PKP, do niedawna byl tam jakis sklep z czesciami motoryzacyjnymi, staly przed nim takie stojaki z felgami, moze pamietasz..? Kolo tego budynku (stary , duzy, ceglany) jest tablica z reklama Auchan, napewno zorientujesz sie ktory to jak bedziesz przejezdzac.W tej chwili przed nim widac sterte ziemi, wybranej przy poglebianiu piwnicy. Robota idzie palna para!Pozdrawiam, Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,ale zbieg okolicznoÂści, jak dzisiaj smigaÂłem GS-em to dokÂładnie w tym miejscu zabrakÂło mi paliwa i tam stanoÂł,na szczĂŞscie stacja jest niedaleko jezdziÂłem tam kiedyÂś do churtowni piwa,nieco za ten budynek.Super Âże tam bĂŞdzie takie coÂś,ale wydaje mi siĂŞ Âże to jest za wielkie zadupie na takÂą knajpke.Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,ale zbieg okolicznoÂści, jak dzisiaj smigaÂłem GS-em to dokÂładnie w tym miejscu zabrakÂło mi paliwa i tam stanoÂł,na szczĂŞscie stacja jest niedaleko jezdziÂłem tam kiedyÂś do churtowni piwa,nieco za ten budynek.Super Âże tam bĂŞdzie takie coÂś,ale wydaje mi siĂŞ Âże to jest za wielkie zadupie na takÂą knajpke.Zobaczymy  :biker:
OSTEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TY LOBUZIE!!!!!!!!!!!! Widzialem Cie dzis na GODULI !!!!!!!!!!!!malo mi d... z zazdrosci nie pekla jak przejechales kolomnie !!!! ja jechalem katamaranem niestety, nie wiedzialem ze to Ty, dopiero teraz skojazylem ! pozdrawiam, jutro odbieram moto z serwisu to tez pojezdze Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.