Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum.motocyklistow.pl


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale od tego czasu to forum jest do bani,wszyscy najmadrzejsi,zadne rady nie docieraja,szkoda czasu marnowac na to 4um.Mnie na nim za nic zbanowali juz chyba z 5 razy i wtedy jak bylem tam jako Gixer i teraz Angel.Ostatnio zauwazylem ze znow jestem odbanowany (ale to chyba cicha sprawka Piotra D. :wink: ).Teraz to sie bardzo rzadko tam udzielam,w sumie tylko po to zeby ponabijac sie z co poniektorych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tego nie kumam, u mnie nie dzia³a to forum. Otwiera siê bia³a strona. Sprawdze jeszcze dzisiaj na innym kompie. [ Dodano: 2005-03-05, 19:38 ]No to ju¿ wszystko jasne. Cóœ im siê pop...³o, jak wszed³em z inego kompa to zauwa¿y³em komunikat ¿e mo¿e byc taki problem w czasie logowoania, u mnie siê to pojawia³o zawsze dlatego ¿e mia³em ustawione automatyczne logowanie. A co do polityki tamtego forum to faktycznie nie rozumiem kilku walk jakie by³y tam prowadzone, przecie¿ forum jest po to ¿eby dyskutowaÌ, wymieniaÌ pogl¹dy a nie obrzucaÌ siê wyzwiskami itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teÂż siĂŞ udzielaÂłem na rzeÂźni i zostaÂłem zbanowany. ZostaÂłem odbanowany w sumie przypadkowo, bo znalazÂłem siĂŞ we wÂłaÂściwym momencie na czacie.Co do rzeÂźni i samych rzeÂźnikĂłw, to nie bĂŞde siĂŞ wypowiadaÂł, bo nawet byÂłem posÂądzony o szpiegostwo itd. ÂŚmieszne to byÂło, ale to tylko forum i do tego wszystkiego trzeba podchodziĂŚ z dystansem.Nie wiem czy rzeÂźnicy osiÂągnĂŞli, to co chcieli, ale z pewnosciÂą pokazali moderatorom i samemu adminowi, Âże to forum i wÂładza na nim nie jest pĂŞpkiem tego Âświata.Samo forum jest jak kaÂżde inne. Miewa wzloty i upadki, ale juÂż rzadko tam zaglÂądam, tutaj bardziej mi siĂŞ podoba.WaÂżni sÂą ludzie, bo to oni jakby nie byÂło tworzÂą forum i klimat jaki na nim panuje, a nie na odwrĂłt.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gorzej jak musisz cos z takim zalatwic Przekonalem sie ostatnio o tym na Allegro przy sprzedawaniu butow,koles przylecial w kulki,towaru nie kupil chociaz zalicytowal i do tego jeszcze cwaniaczyl.Nigdy jeszcze nie mialem problemow na Allegro ale inni klienci nie byli z Warszawy a ten koles byl...Dlatego jak bede znow robil jakis interes z Warszawiakiem to bede w 100% ostrozny bo to cwaniaki jakich malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.