Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spamer


Arczi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, cieszê siê, ¿e jestem na tej liœcie TOP 3 Z racji kampani wyborczej i zbli¿aj¹cych siê wyborów na najwiêkszego spamera na tym forum, wypada³oby siê jakoœ zareklamowaÌ Nie bêde tego jednak czyni³, a tym bardziej nie chcê widzieÌ w Gabrysiu Mojego rywala ( mowa oczywiœcie o spamie, bo o Ani nie wspominam )Zapewne gdyby Gabryœ mia³ zdecydowanie wiêcej czasu, poœwiêci³by siê calkowicie spamowaniu. niestety obowi¹zków ma wiecej ni¿ Ja i zapewne z mi³¹ chêci¹ odda mi ten tytu³ Dobra nie bêde siê juz wiêcej rozwodzi³ i oddam siê przyjamnoœciom - czyt. spamowaenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zalozyc topic co dzisiaj robiles co Ci sie przydazylo to by bylo wtedy na temat .... a co do spammowania 257 spammowatych wiadomosci to PM niestety nie mam juz danych kto tyle tego wysyla :-) pozatym mamyLiczba postĂłw 2920Liczba tematĂłw 230Liczba uÂżytkownikĂłw 161Start Forum 2005-01-22, 09:45 [tego 2]PostĂłw dziennie* 76.84TematĂłw dziennie* 6.05UÂżytk. dziennie* 4.24*Âśr wartoÂśc :Off-Topic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

302 Wicher na czele spamuj¹cych forumowiczów ¯eby trochê zaspamowaÌ ten w¹tek, to opowiem Wam robaczki, jak strasznie dziœ siê nudzi³em Wsta³em dzisiaj wyj¹tkowo wczeœnie, bo a¿ o 8:00 Ledwie otworzy³em sklejone snem powieki, a tu dzwoni komórka:)Pan Tomasz Kot z NORAUTO w Zabrzu, w sprawie prze³o¿enia terminu spotkania na godzinê 17:30 Eeee pestka se myœlê. Bêde móg³ siê d³uzej ponudziÌ, wypiÌ jeszcze ze trzy kawy, wypaliÌ z 20 fajek, poczytaÌ o interesujacych mnie modelach motocykli i w ogóle pospamowaÌ na tym forum, a takze na innych Pojecha³em te¿ na stacje kupiÌ butlê z gazem, bo nie mam czym grzaÌ w gara¿u, a VFR-a Onkla czeka na psikniêcie podk³adem itd Odwiedzi³em siostrê, pogada³em sobie, zobaczy³em maleùstwo i wróci³em do domu, ¿eby oczywiscie trochê pospamowaÌ No jakoœ ten czas zlecia³ do 17:00. Pó¿niej wyruszy³em do NORAUTO na pogawêdkê na temat pracy jako konsultant sprzeda¿y - brzmi trochê niepowa¿nie, ale generalnie rzecz bior¹c, to dosyÌ powa¿na fucha Zanim doczeka³em siê na rozmowê, to zd¹¿y³em przejrzeÌ ich literaturê. W moje rêce wpad³o te¿ coœ dotycz¹cego motocykli.Przyznam szczerze, ze nie znalaz³em zbyt wielu ciekawych pozycji traktujacych o motocyklach, co jest haniebne, ale dobre i to "Poradnik Motocyklisty" w sumie to nic szczególnego, ale jakieœ niezbêdne minimum wiedzy na temat motocykli zawiera. "Uk³ady i instalacje elektryczne motocykli" autorstwa pana Dmowskiego, to ju¿ nieco konkretniejsza ksi¹¿ka, ale jakoœ do mnie nie przemawia, bo pan Dmowski nie jest jak dla mnie zbyt wielkim autorytetem je¿eli chodzi o tematykê motocyklow¹, ale nie jest tak¿e laikiem, wiêc mimo wszystko warto to poczytaÌ"Uk³ady hamulcowe wspó³czesnych motocykli", hmmm, có¿ sza³u nie ma, ale warto mieÌ coœ w swoich zbiorach, bo wbrew pozorom uk³. ham. wspó³czesnych motocykli te¿ id¹ do przodu Równie¿ uk³ady wtryskowe w motocyklach to dosyÌ ciekawa propozycja, bo wtryski ju¿ na dobre zagoœci³y w motocyklowych uk³adach zasilania:)Aha, no nieco odbieg³em od tematu W koùcu przyszed³ pan Kot, miau miau. No facet dosyÌ sympatyczny, wiek 30 lat, kierownik sklepu w NORAUTO, kawaler i jeŸdzi oplem i w ogóle je lubi wiêc mieliœmy o czym póŸniej gadaÌ Wyczu³em u niego psychologiczne podejscie do ineteresanta, dlatego nie da³em siê zwieœÌ i stara³em siê nie pod³o¿yÌ, co wysz³o mi w sumie na dobre, bo rozmowa sie rozluŸni³a. By³a i o ¿yciu prywatnym, zainteresowaniach, motoryzacji, samym norauto i pracy kosultanta( na czym polega i jakie jest zakres obowiazaków) baaa a nawet o samych motocyklach Nieco skrytykowa³em ich biblioteczkê motocyklow¹ i macosze podejscie do motocyklizmu i samych motocyklistów, co zosta³o skrzêtnie zanotowane :)Pad³a nawet proipozycja stworzenia jakiegoœ k¹cika dla motocyklistów w tym ca³ym NORAUTO, co niebywale ucieszy³o Kotka i równie¿ skrzetnie to zanotowa³. W ogóle temat motocykli bardzo go zainteresowa³, gdy¿ we francuskiej sieci NORAUTO takowe kaciki istniej¹. S¹ opony, p³yny eksploatacyjne,jakies drobne czeœci i inne akcesoria No nie bede siê ju¿ rozpisywa³ co i jak, bo w sumie rozmawialiœmy ponad 45 miniut, co jak na pierwsz¹ rozmowê kwalifikacyjn¹ to i tak d³ugo Je¿eli wpad³em mu w oko, to spotkamy siê znowu na rozmowie z g³ownym bossem, na co w ogóle nie liczê, bo po s³owach krytyki pewnie mnie nie polubi³ No i wróci³em sobie do domu, umówi³em siê z Onklem, zeby podrzuci³ mi kluczyk ze zbiornika paliwa, pokaza³em mu jak przebiegaj¹ prace nad plastikami no i jezdem i znowu spamujê Wiem kochani, urzek³a Was Moja historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.