Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problemy z Forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic nie zmienialem w ustawieniach przegladarki i od paru dni autologowanie dziala,posty od ostatniej wizyty wyswietlaja sie. Tylko z tym podpisem dalej jest cos nie tak. :x W profilu wszystko poustawiane mam tak zeby podpis byl automatycznie dodawany do postu ale tak nie jest Musze dalej pamietac zeby przy kazdym pisanym poscie zaznaczac dodawanie podpisu.Pchela,zrob cos z tym! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenei ze nie dostaje wszystkich "powiadomien o odpowiedziach" w tematach w ktorych biore czynny udzial. W profilu mam zaznaczone ze ma wysylac zawsze.Aha.. no i dalej problemos z autologowaniem mam. Wam dziala auto? Jesli wszystkim dziala to znaczy ze moja przegladara nawala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.. no i dalej problemos z autologowaniem mam. Wam dziala auto? Jesli wszystkim dziala to znaczy ze moja przegladara nawala...
u mnie dalej to samo w IE i do tego nie sa podsiwietlone nowe posty. Okno "Zobacz posty od ostatniej wizyty" u gory wyswietla kod ktory jest dluzszy czym wiecej nowych postow! Trzeba przejechac kupe wierszy w prawo by zobaczyc wszystko Za to w firefoxie ok, ale nie bede uzywal tej przegladarki tylko z powodu tego forum... na innych forach nie ma z tym problemu! Pchela nie mozna nic z tym zrobic? Chyba strony optymizuje sie pod przygladarki ktore wiekszosc uzywa (IE ok 80% ludu) a tu tylko problemy nie wystepuja w operze i firefoxie ktorych uzywa max 10% ludzi... pomysl o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz wiem, autologowanie dziala w IE po wlaczeniu "akceptuj wszystkie ciasteczka" ale te rozciagniete nowe posty dalej sa ... ale tylko w profilu SOLARIS! W innych jest ok. Pchela mozesz to sprawdzic? Wystarczy wlaczyc ten profil i dac na "Zobacz swoje posty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ..... i sprawa z tym wyglada tak ze znowu u mnie smiga a u innych nie ....ale to jzu nie jest moja wina i tefo nie usune ....czytalem forum i wybowiedzi innych userow i nawet ten kto go przerabial nie wie czemu tak sie dzieje zwlaszcza ze tak nie wszyscy maja .... ostatnio jakos czas mi ucieka ale postaram sie jakos ten 2 ciemny styl dopasowac do forum ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to to ale w SOLARIS'ia ta strone rozciaga chyba ta komenda:window.open('viewtopic.php?t=92'); window.open('viewtopic.php?t=64'); window.open('viewtopic.php?t=91'); window.open('viewtopic.php?t=95'); window.open('viewtopic.php?t=55'); window.open('viewtopic.php?t=58'); window.open('viewtopic.php?t=11'); window.open('viewtopic.php?t=56'); window.open('viewtopic.php?t=14'); window.open('viewtopic.php?t=86'); window.open('viewtopic.php?t=10'); window.open('viewtopic.php?t=89'); " class="nav">OtwĂłrz wszystkie w nowych oknachTo wszystko jest w jednej linijce jak sie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK WIEM JAK TO WYGLADA WIDZIALEM SCREENA .... ale tak jak napisalem czemu tak sie dzieje nikt nie wie .... nawet tworca .... a co z innymi zminilli ustawienie przegladarki [cookie ] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego slowo "c.h.o.l.e.r.a" jest dodane do przeklenstw...? Jestem w stanie zrozumiec usuniecie niektorych wyrazen, ale jakies ostrzejsze musza byc, bez jaj ze swoja dezaprobate bede wyrazal: "zajechal mi droge ten niemily kierowca w tym brzydkim samochodzie".Wiem ze nei wszystkim pasuje przeklinanie.. mnie w nadmiarze takze ale sa sytuacje ktorych nei da sie opisac inaczej...Mam nadzieje ze rozumiesz rozumiecie...Wiecej wolnosci w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Inny problem nie wiem czy to tylko u mnie czy inni tez to maja od 2 do 1,5 tygodnia temu pogorszy³a mi siê szybkoœÌ œci¹gania forum musze d³u¿ej czekaÌ na otwarcie postów ale nie zawsze raz szybko otwiera a raz trzeba czekaÌ nawet po 30 sek. ¿eby cos zobaczyÌ nic nie œci¹ga tylko oczekuje na odpowiedz z serwera, czasem na dole strony w pasku pisze ze zakoùczono ale nie pokazuje tematu na który chcia³em wejœÌ i trzeba ponawiaÌ , nie raz przy próbie wejœcia na stronê pokazuje siê phpBB by Przemo : Critical ErrorCould not connect to the database

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do problemu z dostêpnoscia forum w lutym W miesi¹cu lutym g³ówny serwer hostingowy www.activ.pl sta³ siê celem kilkakrotnych ataków DDoS.Atak DDoS polega na sztucznym wywo³ywaniu obci¹¿enia z wykorzystaniem kilku/kilkudziesiêciu tysiêcy zainfekowanych wirusem komputerów. Ze wzglêdu na wykorzystanie komputerów nieœwiadomych u¿ytkowników Ÿród³o ataku jest niezwykle trudne do wyœledzenia i wymaga podjêcia kilku kroków z pogranicza in¿ynierii socjalnej.W dniu dzisiejszym personel techniczny activ zdo³a³ zawêziÌ grono podejrzanych w stopniu wystarczaj¹cym do przekazania organom œcigania. Ze wzglêdu na czynniki niezale¿ne od nas, nie mo¿emy zagwarantowaÌ ¿e ataki skoùcz¹ siê w tej chwili - mo¿emy jednak zapewniÌ brak dalszych zauwa¿alnych przerw w œwiadczeniu us³ug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.