Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RENATA BEGER PRZEMAWIA PRZED PARLAMNTEM EUROPEJSKIM W BRUKSE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

RENATA BEGER PRZEMAWIA PRZED PARLAMNTEM EUROPEJSKIM W BRUKSELI - ROK2008> Tall room! (Wysoka Izbo!) Welcome in the name of all penises of> Selfdefence. (Witam w imieniu wszystkich cz³onków Samoobrony.) Now it's> railway for me. (Teraz kolej na mnie.) It's not fugitive of> circumstances. (To nie jest zbieg okolicznoœci.) Look in my> little-eye-bitches and concentrate a shit. (Spójrzcie w moje kurwiki i> skupcie siê.) I was a behind eyes student of Garden School Band! (By³am> studentk¹ zaoczn¹ Zespo³u Szkó³ Ogrodniczych!) Don't make stages and> stop to tear yourselves. (Nie róbcie scen i przestaùcie siê drzeÌ.)> Selfdefence is a big party and ice is poor in Poland. (Samoobrona jest> du¿¹ parti¹ a lud jest biedny w Polsce.) The profits are flying into the> hole. (Zyski lec¹ w dó³.) It's a huge grandfatherhood! (To jest ogromne> dziadostwo!) Poland is a village killed by desks. (Polska jest wiosk¹> zabit¹ dechami.) All politicians let the peacock out and take legs> behind belt. (Wszyscy politycy puszczaj¹ pawia i bior¹ nogi za pas.) Do> you divide my sentence? (Czy podzielacie moje zdanie?) But we are equal> peasants and we will go out on people! (Ale my jesteœmy równe ch³opy i> wyjdziemy na ludzi!) I will animal to you. (Zwierzê wam siê.) I will> elephants behind them my on-ancestry. (Os³oniê przed nimi mój naród.) I> will stop their long-writers and feathers starting you-selling Polish> earth. (Zatrzymam ich d³ugopisy i pióra zaczynaj¹ce wyprzedawaÌ polsk¹> ziemiê.) Our the-vodkas will show them where the pepper is growing!> (Nasze dewotki poka¿¹ im gdzie pieprz roœnie!) They will overheat the> wall with head, they will have a brain tire fire and the will sing slim!> (Oni przygrzej¹ g³ow¹ w mur, bêd¹ mieli zapalenie opon mózgowych i bêd¹> cienko œpiewaÌ!) Because we need Huge Orchestra Of Christmas Help and> old good tenses again! (Poniewa¿ my znów potrzebujemy Wielkiej Orkiestry> Œwi¹tecznej Pomocy i starych dobrych czasów!) But don't boat yourselves> I will make my afterbills with them without your helpful hand! (Ale nie> ³udŸcie siê ¿e zrobiê z nimi swoje porachunki bez waszej pomocnej> d³oni.) You must step on my hand! (Musicie pójœÌ mi na rêkê!) We must> stop to divorcee the facts and break down the first ice-creams! (Musimy> przestaÌ rozwodziÌ siê nad faktami i prze³amaÌ pierwsze lody!) Without> corpse! (Bez zw³oki!) I will take coffee on table and say without small> garden: you must give us middles for our highway from Beeftown to Hell!> (Wy³o¿ê kawê na ³awê i powiem bez ogródek: musicie daÌ nam œrodki na> nasz¹ autostradê z Wo³omina do Helu!) It's not after birds! (Jeszcze nie> jest po ptakach!) But you must in our little businesses of movement!> (Ale musicie kupowaÌ w naszych kioskach ruchu!) Buy our oh-small> mountains, our white without and our boo-cancers. (Kupujcie nasze> ogórki, nasz bia³y bez i nasze buraki.) I tower you will after-can us...> (Wierzê ¿e nam pomo¿ecie.) Thank you from the mountain. (Dziêkujê z> góry.) Don't plane a crazy telling me you don't have money! (Nie> strugajcie wariatów mówi¹c mi ¿e nie macie pieniêdzy!) Stop to turn my> head because shit is walking around me! (Przestaùcie zawracaÌ mi g³owê> bo gówno mnie to obchodzi!) You want to make the profit on time!> (Chcecie zyskaÌ na czasie!) You should cut yourselves a nap in The> Dug-Up or on Maybe Black and cut percentage feet. (Powinniœcie uci¹Ì> sobie drzemkê w Zakopanem albo na Morzu Czarnym i obni¿yÌ stopy> procentowe.) We need heritage of prices. (Potrzebujemy obni¿ki cen.) But> I think it's a pity of the west trying to make you divide our lottery> coupon. (Ale myœlê ¿e szkoda zachodu na próbowanie abyœcie podzielili> nasz los.) You want to see coin paintings or listen to the serious music> concert, but you piss on Selfdefence. (Chcecie ogl¹daÌ obrazy Moneta> albo s³uchaÌ koncertu muzyki powa¿nej, ale olewacie Samoobronê.) It's> just a big eggs and shit of laugh! (To s¹ wielkie jaja i kupa œmiechu!)> But my on-ancestry is very expensive to me. (Ale mój naród jest mi> bardzo drogi.) I will ou-help them without your grace! (Uratujê ich bez> waszej ³aski!) I will show them how to press the gay of gas and> beside-hurry up! (Poka¿ê im jak nacisn¹Ì peda³ gazu i przyœpieszyÌ!)> Room with you! (Pokój z wami!) Balcerowicz must go on! (Balcerowicz musi> odejœÌ!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.05.2008 r. Kochana Mamusiu! Mam dla Ciebie wspania³¹ wiadomoœÌ! W³aœnie przed chwil¹ dowiedzia³em siê, ¿e nasz Pan Prezydent Roman Giertych podpisa³ umowê o wymianie turystycznej z Bia³orusi¹, Mongoli¹ i Kub¹! Tak, ¿e ju¿ nied³ugo bêdziesz mog³a z tej Bia³orusi do nas przyjechaÌ bez specjalnej przepustki i wizy! Kiedy do nas przyjedziesz bardzo siê zdziwisz jakie zmiany u nas zasz³y! Nasza córka Kasia pracuje i ju¿ dosta³a pierwsz¹ wyp³atê! Na pocz¹tek niewiele ok. 5.000.000.000 z³. Tak! Nie przewidzia³o ci siê! Nasz wspania³y Pan Premier Andrzej Lepper wraz z Pani¹ Minister Finansów Renat¹ Beger odkryli, ¿e pieni¹dze le¿¹ w bankach i nale¿y je rozdaÌ ludziom, którzy s¹ w potrzebie. Od tego czasu pieniêdzy nam nie brakuje, bo jak tylko sejf jest pusty to natychmiast pieni¹dze s¹ dodrukowane. Balcerka i t¹ ca³¹ resztê z tej rady pognali i teraz ka¿dy se mo¿e wzi¹Ì kredytu ile chce. Kasia pracuje w fabryce i wyplata koszyki z trzciny. Kiedyœ mia³a tam byÌ fabryka jakichœ samochodów czy coœ, ale po wyborach z 14 czerwca 2004 roku w³aœciciel uciek³. To by³ jakiœ Anglik czy ¯yd, nie wiem dok³adnie. Ca³e szczêœcie, bo gdzie by teraz nasza Kaœka pracowa³a przecie¿ na samochodach siê nie zna, a matury nie zda³a. Pieni¹dze nie s¹ nam prawie potrzebne, bo i tak nie mo¿na nic w sklepie kupiÌ poza chlebem, cukrem, olejami no i tymi koszykami, co Kaœka wyrabia, ale to nam nie przeszkadza. W s¹siedniej wsi produkuj¹ bimber a u nas w pegeerze hodujemy œwinki i krowy. Raz na miesi¹c na jarmarku robimy wymianê i ka¿dy jest zadowolony. Nasz Pietrek w fabryce pracuje w Polskim Cukrze zarabia a¿ 8.000.000.000 z³ wiêcej co jego szef z mgr i in¿. przed nazwiskiem, a wiêc tera jest sprawiedliwie nie bêdzie przecie¿ jakiœ obibok, który tylko przerzuca papierki zarabia³ wiêcej od naszego Pietrka, który ciê¿ko pracuje ca³y dzieù nosz¹c worki z cukrem. Fabryki te¿ mamy teraz wszystkie paùstwowe, a pan Zygmunt Wrzodak Minister Pracy dba, aby wszyscy pracowali. Mówi te¿, ¿e Polska jest teraz trzeci¹ potêg¹ gospodarcz¹ Europy zaraz za t¹ Uni¹, z której wyszliœmy i Rosj¹, a w produkcji cukru i koszyków to nawet ich wyprzedzamy. Pr¹d u nas we wsi wy³¹czyli, bo to przez tych ze Œl¹ska. Powiedzieli, ¿e huta ma im daÌ stal a elektrownia pr¹d. No to elektrownia powiedzia³a, ¿e da pr¹d jak dadz¹ wêgiel. A huta powiedzia³a, ¿e chce i pr¹d i wêgiel. No a potem siê okaza³o, ¿e ¿eby wydobyÌ tonê wêgla z kopalni to trzeba daÌ tonê dla elektrowni i dwie tony dla huty. No i siê wszyscy pok³ócili i pr¹du we wsi ni ma. Ale to nic! Mamy NAFTE!!! Bo jak tego wêgla brak³o to Pan Prezydent Giertych powiedzia³, ¿e Polska ma NAFTE i nikogo prosiÌ siê nie musi. No i teraz mamy w domu lampki naftowe. A jak my od razu mówili, ¿e trza do NAFTY to nas ¿aden nie s³ucha³. S¹ te¿ smutne wieœci: umar³a ciotka Stefka. Bo jak to te wszystkie lekarze pouciekali w tym 2004 roku do Unii to zosta³ nom siê ino weterynarz Józek no i mu siê dawki zastrzyku z koniem pomyli³y... A!!! I umar³ te¿ ten Heniek z s¹siedztwa i to na AIDS- a!!! Bo to chodzi³ do tych panienek z Tajlandii i Bangladeszu co to u nas we wsi mieszkaj¹ no i siê zarazi³! A Pan Minister Zdrowia Gabriel Janowski ostrzega³, ¿e po³owa ich mo AIDSA a po³owa gruŸlicê i ¿eby siê zadawaÌ ino z tymi, co kaszl¹... Natomiast tych panienek z Rosji przy drogach ju¿ nie ma pojecha³y do Czech, na Wêgry i na S³owacjê, w g³owach im siê poprzewraca³o kiedyœ to mo¿na u nich by³o za 50 z³, a potem nawet za 5000000 z³ nie chcia³y o jakiœ ojro tylko mówi³y. W zesz³ym tygodni pisali w gazecie, ¿e z³apali na granicy z t¹ uniom kilku takich, co to chcieli uciec na Litwê niby to za robotom. Ale ja se myœlê, ¿e to jakieœ szpiegi musieli byÌ, bo to przecie¿ Pan Minister Propagandy Czarnecki mówi³, ¿e w tej unii to roboty ni ma a bieda a¿ piszczy. Zreszt¹ Minister S¹downictwa i Wiêziennictwa Danuta Hojarska powiedzia³a, ¿e pracê da im u nas w kamienio³omach. Mamo, spróbuj te¿ przemyciÌ prezerwatywy, bo ich siê w Polsce ju¿ nie produkuje odk¹d prezydent Giertych uzna³ je jako narzêdzie zbrodni dzieci nienarodzonych. S³ysza³em, ¿e Bia³oruœ to bogaty kraj w sklepach maj¹ nawet czekoladê i banany mog³abyœ z tej Bia³orusi przywieŸÌ tego trochê dzieciaki siê uciesz¹ a mo¿e i co wyhandlujemy za to. Tylko uwa¿aj na granicy, bo ci celnicy od Ministra Spraw Wewnêtrznych Antoniego Macierewicza mog¹ chcieÌ ³apówki albo wszystko zabior¹. Muszê koùczyÌ, bo zaraz idê na zebranie Ko³a Ligi Samoobrony Polskich Rodzin a jak siê spóŸniê to zaœ mi zabior¹ talon na naftê. Po zebraniu ko³a idziemy wszyscy razem, ¿eby nikt po drodze siê w knajpie nie zapodzia³ do koœcio³a. Jak ksi¹dz doniesie przewodnicz¹cemu ko³a, ¿e kogoœ nie by³o w koœciele to te¿ mog¹ zabraÌ ten talon na naftê. Wiem, ¿e polityk¹ siê nie interesujesz, ale musisz wiedzieÌ, ¿e teraz mamy tylko jedn¹ partie Ligê Samoobrony Polskich Rodzin te z Unii coœ gadaj¹ o braku demokracji i chc¹ przyjechaÌ zobaczyÌ nasze wolne wybory, ale my przecie¿ ju¿ dawno postanowili na zebraniu Ko³a Ligi Samoobrony Polskich Rodzin, ¿e w nastêpnych wyborach bêdziemy mieli jednego kandydata, którego nam poleci³ sam ukochany przywódca Lepper. A te wszystkie z solidarnoœci i komuniœci to podobno s¹ w Londynie i jakiœ rz¹d tam sobie wymyœlili. Rozrywek u nas ma³o jak mamy pr¹d to ogl¹damy albo Telewizjê Publiczn¹ albo Telewizjê Trwam naszego kochanego ojca Rydzyka pozosta³e zbankrutowa³y, bo wszyscy mieli doœÌ tych ich reklam. Daj znaÌ, kiedy przyjedziesz to wyœlemy furmana na stacjê. Pozdrawiam Twój Syn Edek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.