Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga! Oszust Na Otomoto.


pokemoon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie majac ogloszenia na otomoto,dostalem kilka maili z formularza kontaktowego o tresci:WitajWysłano zapytanie dotyczące ogłoszenia nr M1708452 (Suzuki Bandit)Link do tego ogłoszenia: http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1708452Dane kontaktowe osoby:Imię / Nazwa firmy:Adres e-mail: [email protected]: 00000000UWAGA: Ten e-mail został wygenerowany automatycznie, nie odpowiadaj na niego!Aby odpowiedzieć na pytanie wyślij e-mail na powyższy adres kontaktowy lub skontaktuj się telefonicznie.Treść wiadomości:--------------------------------------------------------------------------------Witam, jestem zainteresowany tym produktem, ale nie rozumiem, dlaczego sa 2 identyczne, ale z inna cene. I pomimo widoku tutaj: http://www.ssl-075534.justfree.com/RERQOTVV/8866356300.htm , i chce wiedziec, jaka jest rzeczywista cenadziekiJesli klikniecie w link ktory on wyslal przechodzicie na strone logowania podobna do otomoto i jesli tam podacie swoje dane do logowania to koles wykrada wasze ogloszenie i wystawia za duzo nizsza cene chca wyludzic zaliczke,ja na szczescie jestem dosc wyczolony na glupie dziwne maile i jak ktos ma dziwnego maila i nie podaje tel nigdy nie odpisuje bo uwazam ze jak ktos chce wydac na moto 10 czy 20 tys zl to stac go tez na rozmowe tel a nie na pisanie maili,temat byl poruszany na roznych forach ale ostrzegac innych warto,tyle w temacie,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze,ze jak zadzwonilem z tym na policje to sie mnie gliniarz zapytal.. proszę pana! i co ja mam z tym zrobic? przeciez to tylko ogłoszenie w internecie i jeżeli czuje się pan oszukany to proszę zawiadomić swój komisariat - dodam, że zadzwoniłem do warszawy do wydziału ds przestepczosci elektronicznej!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.