Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciepłe Kraje


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Czyta może ktoś te nasze marne przepociny forumowe, będąc w ciepłych krajach gdzieś ????? Może by wrzucił jakieś foty z innego świata , bo nam już tu palma wszystkim po leku bije z tej zimnicy , jak widzę . Przynajmniej sobie popatrzymy . Ja już swoje zdjęcia z wakacji milion razy oglądałem żeby sobie przypomnieć jak wygląda słoneczny dzień . Dawajcie jakieś słoneczne foty chociaż , to sobie przynajmniej powspominamy i zapomnimy o tej pierd*lonej zimie za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazii , jak w Hiszpanii wygląda sprawa spania z namiotem na dziko ? Bo co kogoś pytam to jest inna odpowiedz . Są pewne plany na sezon( może objazd Hiszpanii w koło ) , a ja lubię tak na dziko , rozbić się pod wieczór w małym namiocie gdzieś pod lasem i z rana lotka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawnie to zabronione ale gwardia cyvil jest tolerancyjna i jak przyjada to kaza sie pakowac i lepiej nie byc w tym samym miejscu na drugi dzien jak przyjada drugi raz Wiadomo , ze jak zrobisz kolo siebie smietnik to nie beda tacy mili i co najwazniejsze za rozpalenie ogniska bez pozwolenia mozna dostac mandat wiekszy od wartosci twojego BMW.Najrozsadniej jest chyba rozbic sie u jakiegos rolnika za jego zgoda, inna sprawa ze noce sa tak cieple a deszcz to cos niespotykanego ze mozna walnac sie do spiwora na miejscach wypoczynkowych znajdujacych sie przy drodze a tego nikt ci nie zabroni.Ja jednak polecam campingi, bo sa tanie i nie ma jak po dniu jazdy zanurzyc kosci w basenie, przeprac koszulke i wypic spokojnie browara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tazz , Alpy to żelazny temat dla mnie ( uwielbiam ) ale nie autostradami , poboczne drogi to poezja ( zaraz się pochlastam jak o tym myślę i patrze za okno ) . Tak teraz się walnonć na gorący piach :http://img519.imageshack.us/img519/4797/wochy2008276.th.jpgKristusie Ponie , kaj ta wiosna , bo mje rozdupcy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul, ja w alpy autostrady tylko mam na dojazd... potem to juz tylko bokami i winklami..wakacje jak wakacje.... ja tylko czekam na stopnienie sniegu i od razu na 2 kołka....O dziwo w terenie zaczalem dopiero w wakacje i ciagnie mnie bardziej do lasu niz na droge ;)http://www.youtube.com/watch?v=gqtYDyGL7NE

W tym roku oprocz startu w amatorskich zawodach mam juz kilka zaplanowanych wyjazdów na niezłe polatanie po górach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.