Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nadgorliwość


Jorg emeryt

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczówchciałbym poruszyć temat który nie bulwersuje ale zastanawia nad poczynaniami nie tylko moderatorów ale co niektórych forumowiczówRzecz tyczy się czy to zakladania nowego tematu lub zapytania o cokolwiektak jak tu kiedyś przeczytałem większość a ja do nich też należę z pewnością nie czytała regulaminuOwszem może to i żle nie wiem ? nie bedę się nad tym rozwodziłDziwi mnie np.zachowanie niektórych moderatorów zamykanie komuś tematu gdzie człowiek pyta o konkrety a tu mu się wyjeżdża cyt. ,,kłania się opcja szukaj..Na Boga kto w tysiącach tematów będzie szukał czegoś co było rok temu no wybaczcie ale dla mnie jest to co najmniej nieporozumienie tym bardziej że to forum nie jest tak lukratywnie przejrzyste że wystarczy wpisać w opcjach szukaną frazę i już mamy temat nas interesujący.Druga sprawa to wytykanie nowym że piszą w tematach a się nie przedstawiają szczególnie przez niektórych nadgorliwych forumowiczów którzy w ten sposób nabijają sobie licznik napisanych postów niezwiązanych z jakimkolwiek tematem,i tu wydaje mi się jest sprawa dla moderatorów by zwrócić takiemu nowicjuszowi uwagęZastanawia mnie też fakt dlaczego nikt z odpowiedzialnych za to forum nie reaguje jak ktoś sobie jaja robi z drugiego człowieka ktory poszukuje tutaj pomocy porady itp i musi czytać takie pierdoły które są wypisywane przez ludzi którym najwyrażniej się nudzi i zachowują się jak debileUważam że jest to forum dyskusyjne i dla ludzi z pasją jaka są motocykle a to że jest garstka którzy zachowują się jak kretyni to tych powinni moderatorzy przywoływać do należnego szeregu a nie czepiać się np. kogoś kto zapytał się po raz wtóry o ubezpieczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorg jestes gotów na wojne z wiatrakami ?Ja sobie odpusciłem Jestem administratorem nieco wiekszego forum niz to i wiem jak moderowanie powinno wyglądac. Ale jakies dziecko jest tutaj modem i chyba za bardzo lubi przycisk "zamknij"Odpusc bracie bo szkoda nerwów.życze miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorg po wpisaniu słowa "ubezpieczenia" "ubezpieczalnia" wyskakuje tylko kilka tematów z tym związanych.Po co 10 razy pisać o tym samym?Jak się nie potrafi szukać to sorry.Potem mamy 10 tematów o ubezpieczeniach, 5 o wymianie klocków w F2, 20 o oponach,4 o akumulatorach, 6 o tym jak wymienić napęd, a 50 o niczym.Ja też siedzę na innych forach i tam do każdego tematu jest jeden temat.Temat napędu przewija się tysiące razy..ale w jednym temacie.Temat opon tak samo. Ze wszystkim tak jest.Polecam Honda Hornet Widać wszystko..znajdziesz wszystko.Ps. Nie wspomnę o temacie : pierwszy motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorg po wpisaniu słowa "ubezpieczenia" "ubezpieczalnia" wyskakuje tylko kilka tematów z tym związanych.Po co 10 razy pisać o tym samym?Jak się nie potrafi szukać to sorry.Potem mamy 10 tematów o ubezpieczeniach, 5 o wymianie klocków w F2, 20 o oponach,4 o akumulatorach, 6 o tym jak wymienić napęd, a 50 o niczym.Ja też siedzę na innych forach i tam do każdego tematu jest jeden temat.Temat napędu przewija się tysiące razy..ale w jednym temacie.Temat opon tak samo. Ze wszystkim tak jest.Polecam Honda Hornet Widać wszystko..znajdziesz wszystko.Ps. Nie wspomnę o temacie : pierwszy motocykl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kluczem do rozwiązania problemu jest odpowiednia struktura forum. To oczywiście rola adminów i modów. Mnie osobiście brakuje lepszej wyszukiwarki ale także wyłuskania tematów dotyczących spraw technicznych maszyn z mojego segmentu. Bo tak jak chętnie przeczytam o przejażdżkach kolegów na szlifierkach (a czasm nawet chętnie się podepnę), to mechanika tego typu sprzętów jest już dla mnie zbędną lekturą ;)Pozdawiam i PAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zróbcie w Ogólnym jeden temat dotyczący ubezpieczeń i tyle, przyklejcie go, i nie bedzie problemu, tak samo proponuje zrobić w odpowiednich działach: wymiana klocków, jakie opony, jakie moto na pierwsze itp itd.. Wtedy nie dość, że temat będzie od razu widoczny po wejsciu do tego działu, to nie będzie tysiąca podobnych zakładanych (mam nadzieje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu forumowiczów, tyle zdań+10% Nie da sie zrobić tak, by każdemu dogodzić (zwłaszcza Polakowi).Po prostu część forumowczów jeszcze nie dorosła do pisania. Co do szukania i odpisywania, to forumowiczom, których juz znam z forum staram się odpisywać normalnie. Natomiast jednopostowców mam w dupie....Proponuję poplanować sobie wyjazdy w sezonie, zamiast walczyć z wiatrakami-jak to Trollsky napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu forumowiczów, tyle zdań+10% Nie da sie zrobić tak, by każdemu dogodzić (zwłaszcza Polakowi).Po prostu część forumowczów jeszcze nie dorosła do pisania. Co do szukania i odpisywania, to forumowiczom, których juz znam z forum staram się odpisywać normalnie. Natomiast jednopostowców mam w dupie....Proponuję poplanować sobie wyjazdy w sezonie, zamiast walczyć z wiatrakami-jak to Trollsky napisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.