Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalendarz Forum - Tak Wlasnie Bedzie Wygladał. Mniej Wiecej :)


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy Ci co zamowili beda mieli swoje egzemplarze na pewno i beda na nich czekac az je odbiora.Beda do odebrania w kilku zaprzyjaznionych sklepach motocyklowych i salonach moto na slasku.Reszta bedzie do kupienia takze w tych sklepach ale nie gwarantuje ze dla tych co sie nie zapisali starczy egzemplarzy. Mimo wszystko dopuszczam takze mozliwosc dodruku jesli rozejdzie sie szybko i braknie.Serdeczne dzieki dla Michała (Miki72) za pomoc w realizacji druku.Podziekowania takze dla Tomka (skinny500) za pomoc w korekcie zdjec.Podziekowania dla Michała (Pcheła) za udostepnienie loga forum i w ogole za pomoc.Podziekowania dla wszytskich chetnych ktorzy chcieli pomoc.Juz od grudnia ruszy edycja konkursu na motocykl, zdjecie o tematyce motocyklowej miesiaca gdzie kazde trzy najlepsze beda nagradzane akcesoriami motocyklowymi.Z tych zdjec utworzymy kalendarz na rok 2011 ale to juz temat na osobny watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Ci co zamowili beda mieli swoje egzemplarze na pewno i beda na nich czekac az je odbiora.Beda do odebrania w kilku zaprzyjaznionych sklepach motocyklowych i salonach moto na slasku.Reszta bedzie do kupienia takze w tych sklepach ale nie gwarantuje ze dla tych co sie nie zapisali starczy egzemplarzy. Mimo wszystko dopuszczam takze mozliwosc dodruku jesli rozejdzie sie szybko i braknie.Serdeczne dzieki dla Michała (Miki72) za pomoc w realizacji druku.Podziekowania takze dla Tomka (skinny500) za pomoc w korekcie zdjec.Podziekowania dla Michała (Pcheła) za udostepnienie loga forum i w ogole za pomoc.Podziekowania dla wszytskich chetnych ktorzy chcieli pomoc.Juz od grudnia ruszy edycja konkursu na motocykl, zdjecie o tematyce motocyklowej miesiaca gdzie kazde trzy najlepsze beda nagradzane akcesoriami motocyklowymi.Z tych zdjec utworzymy kalendarz na rok 2011 ale to juz temat na osobny watek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie wezmę kilka sztuk zamówię , tylko czy była by możliwość , że np. 1 sztuka do odbioru w okolicach Będzina/ dąbrowy , 2ga w okolicach mikołowa itd? Bo zbieram kumpli ze ślaska chętnych , aich tu niestety nie ma.. To prościej chyba, żebym ja zamówił dla wszystkich , niż żeby każdy się tu rejestrował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kalendarz super. Obowiązkowo kupię 1 szt dla siebie. Mam pytanko: czy mogę jeszcze złożyć zamówienie tutaj na forum? Pytam ponieważ maja być jakieś nagrody rozlosowane pomiędzy tych co na forum zamówili i chciałbym wziąć udział w tym losowaniu. Jeszcze nigdy nic nie wygrałem ale mówią że warto próbować Pozdrawiam i szerokości wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.