Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"sons Of Anarchy"


Magic/Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Jest 3 sezon.http://hotfile.com/dl/67826353/282824c/sons.of.anarchy.s03e01.hdtv.xvid-fqm.avi.htmlI napisyhttp://napisy24.pl/szukaj/&stronaArch=1&strona=6&szukajNapis=sons+of+anarchy%26postAction%3DszukajZaawansowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszym sezonie kończę. Nie wciągnął mnie nic a nic może dlatego że obejrzałem wcześniej Hell Ride :) taki klimat mi bardziej odpowiada ktoś może zarzucić że to niezła bajka... zgadzam się ale jaka zaje.ista :)))A co do zaje.istych sriali to polecam Californication nie ma w nim motocykli ale i tak go uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Film wydaje mi się trochę tandetny ale tak już jest że jeśli sie nie robi filmu o tym że krysia 40 letnia stara panna opowiada o rozterkach miłosnych czy o super policjancie/doktorze/ksiedzu to sie tnie koszta.Bardzo ujeło mnie to że zadbali o szczegóły związane z tematyką (spotkania klubowe składki itp) to robi film "realniejszy" w moich osobistych odczuciach.No ale tak poza tym to wciąż jest to nisko budżetowy serial który dobrze się ogląda z kumplami przy piwie. Mimo że to fajnie brzmi nie jest to komplement dla reżysera. Zwykły wypełniacz czasu, tyle że pokazujący życie w klubie. Hehe będąc uszczypliwy mógłbym przypiąć mu tytuł filmu INSTRUKTAŻOWEGOdla naszych MC (naszych = polskich/ ew działających na terenie polski).Tak Panowie tak to powinno wyglądać ;> bez urazy..... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pierwsze dwa sezony trzymają poziom. trzeci sezon narazie nie utrzymuje tempa i spójności poprzednich. matłają kupe wątków pobocznych żeby mieć materiał na następne kilka lat. irytujące to jest. ale może się rozkręci.ma ponoć w którejś polskiej telewizji lecieć od jesieni pierwszy sezon. było info na necie jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.