Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie Do Zarządzających


pablogixer3/4

Rekomendowane odpowiedzi

hej, może mi jakiś admin wytłumaczy, o co kaman w liczbie moich postów?? W zasadzie zgrzewa mnie to ile ich napisałem, bo nie jestem jednym z obradujących to forum, ale numer użytkownika i liczba postów w ilości 3 robi ze mnie mientkiego siurka, pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablogier : troche przesadzasz z forma konwersacji. Mnie twoj nr telefonu nie potrzebny ale jezeli cos to zmieni to chetnie zamienie sie z toba liczba postow. Jak juz Manka wspomiania - byla awaria. Wszystko poszlo sie j3bac. Byl jakis backup forum ale bardzo stary gdzie wiekszosci z nas (w tym mnie i ciebie) nie bylo jeszcze na forum. Po przywroceniu postow z backupu starym uzytkownikom podniosla sie liczba postow a nowym nie.pozdrawiam twardy siurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablogixer3/4 przypomnę, że to forum publiczne i każdy ma prawo powiedzieć na nim co myśli względem wypowiedzi poprzedników. Po drugie nie kierowałem bezpośrednio do ciebie zdania o treści: to jakość Twoich wypowiedzi określa Twój poziom, a nie jakieś cyferki. W zdaniu tym chodziło o zobrazowanie sytuacji. Ale widocznie jesteś tak prosty, że widząc w zdaniu zwrot: Twój,Twoje,Twoich od razu odbierasz, iż skierowano je akurat bezpośrednio do Ciebie. Każdy przeciętnie inteligentny człowiek zna taką formę budowania zdań chociażby z wielu przysłów. Widocznie jednak miało ono bezpośrednie odniesienie do Twojej osoby skoro poczułeś się tak dotknięty. Po PW jaką do mnie wysłałeś ustalającą co pozwalasz mi, a czego nie pisać po inwektywach w niej zastosowanych oraz formie w jakiej wszystko zostało podane śmiało mogę stwierdzić: Niestety nie reprezentujesz zbyt wysokiego poziomu. Jeśli chcesz ustosunkowywać się do mojego postu to rób to w temacie w jakim on się znalazł. Jeśli nie to zrezygnuj z narzędzia jakim jest forum gdyż nie potrafisz korzystać z niego zgodnie z jego założeniami. Mam jeszcze trzecie wyjście: Poproś by zrobiono Cię Moderatorem wtedy będziesz mógł cenzurować niewygodne dla Ciebie treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha, aleś ty prezes wygadany, aż mnie głowa rozbolała. Może ty na ministra idź, bo sie tutaj marnujesz chłopie, szczerze to pisz sobie te swoje wywody, dla mnie jesteś żałosny. A jeśli pisze do kogoś pw, to świadzy o tym, że wypadałoby również odpisać również na pw, a nie lansować się tutaj wyrafinowaną gadką. Ale najwidoczniej zbyt duża ilość szarych komórek i zapewne zajebisty iloraz inteligencji przyćmiły ci mozg kolego. wyluzuj."Niestety nie reprezentujesz zbyt wysokiego poziomu. "O przepraszam mój panie i władco, padam do nóg za swój poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.