Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mistszuniu Swd 11o.... Czerwony Sport


.........

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracałem ostatnio ze stolicy do Piotrkowa na Moto i leciałem lewym pasem miałem koło 170km\h zjezdzali piekinie kierowcy ale zauwazyłem ze za mną leci jakas puszka więc zjezdzam kulturalnie na prawy pas, koles mnie wyprzedza i zjezdza na prawy pas zwalniajac do 100km\h... To się wku.... i znowu lewy , wyprzedzam kulturka a koles zaraz znowu za mna znowu mu zjechalem bo moja Kawa po wyzej 180 zachowuje się "jak żyd latający po pustym kościele" oczywioscie Audi A8 znowu zwolniło.. Wkurwiłem się juz kompletnie i zjechałem na obiad zeby sie uspokoic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak ktoś blokuje puszką lewą stronę nie wkurza mnie tak jak kierowcy w samochodach chcących sprawdzić sie kto szybszy, puszka czy moto. Żyłuje silnik do granic możliwości, siedzi prawie na tablicy rej twojego sprzęta, wyprzedza dając 110% możliwości silnika, a ty masz dopiero w 1/4 otwartą przepustnice ale nie możesz pocisnąć bardziej bo wiesz że zaraz musisz składać sie do zakrętu, lub droga jest w tak fatalnym stanie że więcej sie nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku kochany Przecież na autobanie jest 130km/h, a Ty tak szybko jechałeś? No wiesz co! Jak możesz w tak infantylny sposób niszczyć poprawny wizerunek motocyklisty, kreowany poprzez tysiące osób zarejestrowanych na tym forum i tysiące jeżdżących po naszych drogach ?? Popraw się chłopcze, a przynajmniej mógłbyś zwolnić do przepisowej prędkości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wkurwia wielu kierowcow samochodow w tym mnie. I to strasznie. sam jadac czasem roznymi drogami osiagam w zakretach predkosci 180+ a czasem i wiecej a motocyklisci nie. I wtedy zlosci mnie tej jełop (zauwazylem ze zwykle na R1 albo 1000RR:D) bo na prostej odkreca do 250km/h i mi ucieka a na zakrecie hamuje do 150 i ja sie wkurwiam. Majac na uwadze fakt ze wiekszosc to zakrety to juz bym go dawno zostawil. I tak sie wlasnie zwykle dzieje. Niestety samochodem porusam sie szybciej po drogach niz motocyklem (no chyba ze sa korki )Z drugiej strony jakbym jechal na moto i chcial przycisnac to wiem ze mnie denerwuje puszka ktora leci 180 bo ja moge wiecej i szybciej. Denerwuje mnie mimo ze wiem ze za chwile jest zakret ktorego ja nie wyrobie wiecej niz 100 a on poleci pewnie ze 150.Reasumujac sa zawsze dwie strony medalu, a jako kierowca auta i moto powiem wam ze mimo wszystko mniej denerwuje sie jadac na motocyklu i to o wiele mniej. Wy pewnie takze wiec zamiast utyskiwac nad pojedynczymi incydentami moglibyscie ten fakt docenic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając ze św. Anny jechałem dość szybko z zółtym gsxr-em 750 i podpiął sie koleś na FZ6 niestety osioł nie patrząc w lustera kilkukrotnie zajechał mi drogę , a raz napradę konkretnie oczywiście każdorazowo bez kierunku (FZ6 rej, SR!!)jak juz ktos powiedział zawsze jest kots szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosma masz jakis uraz do R1 czy co?Skoro koleś przed zakrętem zwalnia do 150 widocznie na tyle oceni swoje możliwości i warunki na drodze. Nie zawsze da się wejść z taką samą prędkością , no chyba że ty jezdzisz szybciej w winklach niż na prostej. Mimo wszystko pozdrawiam.A i jeszcze jedno, nie nazywaj kolesi na r1 czy cbr jołopami bo nie każdy kto jezdzi na tych sprzętach jest dresem czy lanserem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wy wszyscy z tablicami na "S"....Ale się temat rozwinął! Wracając do tablic to faktycznie ostatnio zauwazyłem ,że puszki SWD jakoś wolniej jeżdżą, a tu dzisiaj gość mercem SWD tak zapier.....,że ledwo zdążyłem z lewego pasa pitnąć. Nie ma reguły, ale za to każdy ma lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wkurwia wielu kierowcow samochodow w tym mnie. I to strasznie. sam jadac czasem roznymi drogami osiagam w zakretach predkosci 180+ a czasem i wiecej a motocyklisci nie. I wtedy zlosci mnie tej jełop (zauwazylem ze zwykle na R1 albo 1000RR:D) bo na prostej odkreca do 250km/h i mi ucieka a na zakrecie hamuje do 150 i ja sie wkurwiam. Majac na uwadze fakt ze wiekszosc to zakrety to juz bym go dawno zostawil. I tak sie wlasnie zwykle dzieje. Niestety samochodem porusam sie szybciej po drogach niz motocyklem (no chyba ze sa korki )Z drugiej strony jakbym jechal na moto i chcial przycisnac to wiem ze mnie denerwuje puszka ktora leci 180 bo ja moge wiecej i szybciej. Denerwuje mnie mimo ze wiem ze za chwile jest zakret ktorego ja nie wyrobie wiecej niz 100 a on poleci pewnie ze 150.Reasumujac sa zawsze dwie strony medalu, a jako kierowca auta i moto powiem wam ze mimo wszystko mniej denerwuje sie jadac na motocyklu i to o wiele mniej. Wy pewnie takze wiec zamiast utyskiwac nad pojedynczymi incydentami moglibyscie ten fakt docenic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając ze św. Anny jechałem dość szybko z zółtym gsxr-em 750 i podpiął sie koleś na FZ6 niestety osioł nie patrząc w lustera kilkukrotnie zajechał mi drogę , a raz napradę konkretnie oczywiście każdorazowo bez kierunku (FZ6 rej, SR!!)jak juz ktos powiedział zawsze jest kots szybszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego nie widziałeś???...sam jeżdżę puszką i mam pod maską prawie 500km i często mi się zdarza że to właśnie monita nie zjedzie z lewego pasa...dlatego ja sam zjeżdzam, bo wiem że nie jestem najszybszy i nie muszę być najszybszy...kultury trzeba więcej kolego nam wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimek_2009 dawaj pochwal się co to za fura prawie 500 kucy? ar2rm nie kumam czemu po prostu tego Volvo nie machnąłeś z prawej? zawalidroga jechał 220 i gaz ci się skończył w manetce? ta 2 akcja to widzę Świętochłowice, niezły psychopata w lagunie, pewnie ciśnienie ci skoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.