Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciekawy Clip Grupy Z Grudziądza


MISIEK CBR

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy clip nakręcony przez grupkę motocyklistów z Grudziądza. Myślę że takie filmiki powinni puszczać w TV. Może w tedy niektórzy zmienili by zdanie o nas i nie wrzucali wszystkich motocyklistów do jednego wora jako wariatów na 2oo i dawców organów.A patrzyli by na nas jak na pasjonatów i ludzi rozsądnych, dobrze bawiących się w dobrym towarzystwie nie przeszkadzającym innym. http://www.dailymotion.pl/pl/lang/pl/chann...iydz-stunt_auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to abym się na ten clip mnie podjarał. Chodzi mi o ogół pokazujący nas w tym lepszym świetle. Bo jeszcze nigdy nie widziałem w TV normalnej imprezy, zlotu pokazującej kulturę motocyklisty, a tylko słychać ze kolejny motocyklista zabity, pirat na 2oo.W necie w 90% grzebią młodzi ludzie, a największymi "wrogami" motocyklistów są osoby starsze które patrzą innymi kategoriami na świat i wierzą w to co widzą w TV czy czytaja w gazetach typu Fa.. itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten film dla nas jest nijaki a dla ludzi niezwiazanych z motocyklizmem to "wariaty" jezdzace na jednym kole po drogach publicznych czy parkingach.Taki filmik w telewizji by przeszedl jakby pan z Faktow czy Wiadomosci powiedzial ze to jest dobre. Jak ludzie z telewizji uslysza ze cos jest dobre to uwierza. Ale pan z Faktow powie ze to wariaty bo w ten sposob zrozumuje kilka milionow ludzi ogladajacych programy informacyjne. Zobaczycie ile sie tego dziadostwa bedzie pokazywac tv jak w sejmie bedzie sezon ogorkowy... dziennie jakis "dawca" sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze sie znajda gadajacy ludzie tu widze ludzi w kapturach wiec dresy się kłaniają taka prawda ze motocyklisci maja taka latke watpie zeby cos sie dalo zmienic problem lezy w motocyklistach ze sie tym przejmuja mnie osobiscie to zwisa, mysle tez ze dawcami nie okresla sie wszystkich motocyklistow tylko tych na sportowych motocyklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna być normalnie , jak wszędzie , w Niemcowni , Włoszech czy Angli . I to mnie zajebiście cieszy , że małolaty śmigają już nie na zajeżdżonych WuSuKach czy innych padakach jak za moich szczeniackich czasów , tylko bawią się normalnymi zabawkami . NARESZCIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.