Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kombinezon Wolf Cordura


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam do Was pytanie odnośnie kombinezonu marki Wolf ,mam zamiar taki zapodac dla mojego plecaka ,  czy ktoś z Was jest w posiadaniu takiego albo przynajmniej z tej firmy, jak się spisuje  i takie tam... podaję linka aukcji do wglądu ;

 

http://allegro.pl/hit-damski-kombinezon-wolf-komplet-cordura-m-a24-i3537041836.html

 

A może coś polecacie ciekawego ??? 

 

Dziękuję z góry za wszystkie opinie .    siwyR6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyR6  

Marka "WOLF" produkowana jest dla polskich motocyklistów i w ścisłej współpracy z nimi. Słuchamy Waszych uwag i co roku ulepszamy naszą kolekcję tak aby produkty WOLF-a były najbliższe Waszym upodobaniom i potrzebom.
Produkty WOLF w minionych latach wielokrotnie otrzymywały bardzo pozytywne recenzje, a w ostatnich 2 latach były jednymi z najczęściej kupowanych produktów w kategorii odzieży motocyklowej.

NOWY, NIEUŻYWANY

    

  • Komplet wykonany z mocnego i wytrzymałego materiału poliestrowego z rodziny 600-D (CORDURA).
     
  • Najwyższa jakość stosowanych przez nas materiałów zapewni ci komfort niezależnie od pory roku i warunków na drodze.
     
  • Podwójne szwy i wzmocnienia chronią jeszcze lepiej miejsca szczególnie narażone na przetarcie czy uszkodzenie.
     
  • Stosujemy zamki YKK -powszechnie uznawane za najlepsze i najbardziej trwałe.
     
  • Kurtka na ramionach, łokciach i plecach a spodnie na kolanach i biodrach wyposażone są w atestowane protektory, które ochronią cię w razie upadku.
     
  • Zaawansowany system wentylacji zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i komfort w cieplejsze dni.
     
  • Kurtka i spodnie posiadają podpinkę ocieplającą, lekką i możliwą do wypięcia.
     
  • Kurtka wyposażona jest w zamek spinający ze spodniami - aby chronić plecy i nerki.
     
  • System ściągaczy pozwala dopasować kombinezon do każdej sylwetki.
     
  • Niepowtarzalny wygląd, który może zapewnić tylko ubranie skompletowanych spodni z kurtką. 
     
  • Wyjątkowa cena - rabat wliczony w cenę zestawu, pozwalający wydać mniej niż przy osobnym zakupie kurtki i spodni.
     
  • Na każdy zakupiony u nas produkt otrzymujesz roczną gwarancję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyR6  

Marka "WOLF" produkowana jest dla polskich motocyklistów i w ścisłej współpracy z nimi. Słuchamy Waszych uwag i co roku ulepszamy naszą kolekcję tak aby produkty WOLF-a były najbliższe Waszym upodobaniom i potrzebom.

Produkty WOLF w minionych latach wielokrotnie otrzymywały bardzo pozytywne recenzje, a w ostatnich 2 latach były jednymi z najczęściej kupowanych produktów w kategorii odzieży motocyklowej.

NOWY, NIEUŻYWANY

    

  • Komplet wykonany z mocnego i wytrzymałego materiału poliestrowego z rodziny 600-D (CORDURA).

     

  • Najwyższa jakość stosowanych przez nas materiałów zapewni ci komfort niezależnie od pory roku i warunków na drodze.

     

  • Podwójne szwy i wzmocnienia chronią jeszcze lepiej miejsca szczególnie narażone na przetarcie czy uszkodzenie.

     

  • Stosujemy zamki YKK -powszechnie uznawane za najlepsze i najbardziej trwałe.

     

  • Kurtka na ramionach, łokciach i plecach a spodnie na kolanach i biodrach wyposażone są w atestowane protektory, które ochronią cię w razie upadku.

     

  • Zaawansowany system wentylacji zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i komfort w cieplejsze dni.

     

  • Kurtka i spodnie posiadają podpinkę ocieplającą, lekką i możliwą do wypięcia.

     

  • Kurtka wyposażona jest w zamek spinający ze spodniami - aby chronić plecy i nerki.

     

  • System ściągaczy pozwala dopasować kombinezon do każdej sylwetki.

     

  • Niepowtarzalny wygląd, który może zapewnić tylko ubranie skompletowanych spodni z kurtką. 

     

  • Wyjątkowa cena - rabat wliczony w cenę zestawu, pozwalający wydać mniej niż przy osobnym zakupie kurtki i spodni.

     

  • Na każdy zakupiony u nas produkt otrzymujesz roczną gwarancję.

 

 

 

:blink:  Stano , tyle to też wyczytałem z ogłoszenia... mi chodzi o opinie ludzi z ich wlasnego doświadczenia :P

 

 

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę moderatora o zamknięcie tematu, widzę że pomimo tylu zarejestrowanych uczestników na forum nikt z forumowiczów ani ich znajomych nie posiadają takiego ubioru...Więc temat ten jest bez sensu... uzyskałem już podpowiedzi i opinie na innym forum już po paru godzinach od założenia tematu. Wielkie podziekowania dla zainteresowanych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to komplet z membraną,nic o tym nie piszą.jesli moge Ci cos podopowiedzieć.

Absolutnie nie kupuj odziezy motocyklowej bez uprzedniej przymiarki.

Nie sugeruj sie jedynie ceną bo za chwile bedziesz rozgladal sie za czyms innym a ten wydatek uznasz za niepotrzebny.

Odziez motocyklowa jedynie na cieple i bezdeszczowe dni to wywalona kasa w błoto - wez pod uwage nasz klimat.

Ta odziez jest potrzebna wlasnie glownie kiedy leje i piździ. Jak jest ładnie i cieplo mozesz jezdzić np w jakiejs bluzie itp (pewnie niektorzy mie za to beda krytykować). Kurtka musi mieć i podpinke i membrane, inaczej szkoda sobie zawracać glowe.

Sama kurtka w miare przyzwoitej jakosci to minimum 800 zł, spodnie ok 400, i to jest minimum. Mowie Ci to z wlasnego doswiadczenia.Kiepskie ciuchy motocyklowe nie zdaja egzaminu, przemakają, sa niewygodne , gryzace kolnierze itp- wywalona w bloto kasa. Zwlaszcza jak dla Ksieżniczki to nie wypada skąpić, sam se kup ciuchy za 500 zeta i w tym jezdzij.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

nie wiem czy to komplet z membraną,nic o tym nie piszą.jesli moge Ci cos podopowiedzieć.

Absolutnie nie kupuj odziezy motocyklowej bez uprzedniej przymiarki.

Nie sugeruj sie jedynie ceną bo za chwile bedziesz rozgladal sie za czyms innym a ten wydatek uznasz za niepotrzebny.

Odziez motocyklowa jedynie na cieple i bezdeszczowe dni to wywalona kasa w błoto - wez pod uwage nasz klimat.

Ta odziez jest potrzebna wlasnie glownie kiedy leje i piździ. Jak jest ładnie i cieplo mozesz jezdzić np w jakiejs bluzie itp (pewnie niektorzy mie za to beda krytykować). Kurtka musi mieć i podpinke i membrane, inaczej szkoda sobie zawracać glowe.

Sama kurtka w miare przyzwoitej jakosci to minimum 800 zł, spodnie ok 400, i to jest minimum. Mowie Ci to z wlasnego doswiadczenia.Kiepskie ciuchy motocyklowe nie zdaja egzaminu, przemakają, sa niewygodne , gryzace kolnierze itp- wywalona w bloto kasa. Zwlaszcza jak dla Ksieżniczki to nie wypada skąpić, sam se kup ciuchy za 500 zeta i w tym jezdzij.Pozdrawiam.

 

Troszeczkę to trwało ale przeanalizowałem za i przeciw,i właśnie moja pani stała się posiadaczką Helda  B)  

Kurtka Held Samina , a spodnie Held Outlaw leży na pani idealnie cały komplet ma podpinki, mam nadzieję że taki ubiór się będzie spisywał pozytywnie.Dzięki za dobrą radę i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę to trwało ale przeanalizowałem za i przeciw,i właśnie moja pani stała się posiadaczką Helda  B)  

Kurtka Held Samina , a spodnie Held Outlaw leży na pani idealnie cały komplet ma podpinki, mam nadzieję że taki obiór się będzie spisywał pozytywnie.Dzięki za dobrą radę i pozdrawiam ;)

:)

O, i to jest dobry wybor, Held robi bardzo fajne ciuchy :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.