Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pech


grzesiek_73

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, grzesiek_73 napisał:

Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nikt nic nie wie!!!

W sumie...  nic się nie stało!

Motocyklista(niezależnie czy był winny czy też nie) w tym wszystkim jest nieistotny dla przekazu medialnego, a przecież był kimś dla kogoś ważnym. Czyimś synem, bratem, mężen, ojcem.......ważniejsze są grube ryby z samochodu. Od razu wiemy kim są, jakie zajmują stanowisko odnośnie zdarzenia i czy zwrócili wcześniej zjedzony posiłek po tym zajściu...

Głupio tłumaczy się pani prezes. Rozumiem, że z racji zajmowanego stanowiska nie che być nawet świadkiem zdarzenia, o uczestnictwie nawet nie wspomnę, ale to pokazuje, że opuściły ją resztki człowieczeństwa.....

Sory, ale jak jakieś niezidentyfikowane obiekty wyprzedzają mój samochód, albo goni mnie dymiący obiekt, to od razu wzbudza to moją uwagę, ale widocznie UFO dla pani prezes to zupełnie normalne zjawisko i nie zawraca sobie ona głowy takimi rzeczami.... 

I nie chcę wyrokować, jak to się zakończy, ale w/g mnie w tym nadwiślańskim Macondo mlekiem i miodem płynącym, to mniej więcej tak: Motocyklista nie dostosował prędkości do warunków i sytuacji panującej na drodze,czyli wiadomo winny... 

Prezesowa i jej kompan 500zł i 5pkt, w najgorzym przypadku kilkanaście tysięcy wpłaci na jakiś tam fundusz dla ofiar wypadków, żeby wyrazić skruchę za to niezatrzymanie się podczas ostrzału UFO....może do okulisty skierowanie wypiszą... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieudzielenie pomocy raczej ewidentne. Co do przyczyny wypadku to nie widać najważniejszej części, czy i kiedy auto zmieniało pas, ile miał na liczniku motor (raczej niemało), itp -  ja bym tu był ostrożny w ferowaniu wyroków. Kolejny bodziec do kupna rejestratora jazdy na moto...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.