Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Ekspresowa Słowenia na czterdziestkę...

Guest
 Share

Recommended Posts

Miała być motocyklowa Korsyka, którą planowaliśmy dosyć skrupulatnie, ale z racji słabej pogody i pewnych komplikacji, wyszła samochodowa Słowenia z planem na kolanie.
Cóż...Korsykę zostawimy sobie na pięćdziesiątkę, a na moją czterdziestkę, postanowiliśmy uraczyć nasze podniebienia Gibanicą na szczycie Nebotičnika.
Bo nie zna życia ten, kto nie jadł Gibanicy?
Wyjazd się opóźnił. Zamiast soboty wyjechaliśmy w poniedziałek i wróciliśmy w piątek wieczorem. Nawinęliśmy naszym koreańskim Camaro jakieś 2200km.
Zdjęcia niezbyt wyszukane, ale nie na tym koncentrowaliśmy sie na tym wypadzie ?
->FACEBOOK<-
->GOOGLE<-
spacer.png

• Like 3

Godzinę temu, staszek_s napisał:

Gratulacje, fajny prezent :) Słowenia jest na naszej liście życzeń ale motocyklowo, może w przyszłym roku się uda chociaż na parę dni wyskoczyć.

Mam nadzieję, że uda ci się zrealizować plany. Nawet kilka dni wystarczy, żeby liznąć nieco tematu. Kraj mały jak wiadomo, ale atrakcji sporo. 

W 2021 jechaliśmy na moto tranzytowo przez Słowenię, zaliczając Mangart i killa bocznych dróg. Pomyślałem, że to kurde fajny kraj i że trzeba będzie wrócić, to żem okazję wykorzystał, i tobie też polecam odwiedzić tą spokojną krainę?

3 godziny temu, mototurysta napisał:

Fajna wycieczka , super prezent . Ciekawe czy doczekasz z tą Korsyką do tej okrągłej rocznicy ?

He he he, wolałbym zrobić to wcześniej, ale minęło siedem lat tłustych, więc nie ma co wybiegać tak daleko w przyszłość?

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...