Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przyczepka motocyklowa do motocykla a nie do transportu motocykla (budowa).


MikiZ75

Rekomendowane odpowiedzi

Smarty 450 i 451 mają fajną ramę z kołami. Ale one tam mają jeszcze silnik pomiędzy :D No ale to akurat można wyjąć...

https://sprzedajemy.pl/zawieszenie-belka-tylna-os-smart-fortwo-i-450-1-nowy-tomysl-2-6bea9f-nr64503277

A tu masz tylko tę dolną, na której wiszą koła:

https://allegro.pl/oferta/smart-fortwo-450-belka-tyl-tylna-11738431482

 

Jest zresztą jakiś jeden chłopak, który buduje w tej chwili trajkę z silnikiem ze smarta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MikiZ75 napisał(a):

Ciekawe, ale to do budowy od podstaw. Do swojej skorupy raczej nie był bym w stanie tego zaadaptować.

W sumie to prawda, bo nawet biorąc tylko tę dolną ramę (drugi link), to trzeba jakieś zawieszenie wymyślić jeszcze.

Może komuś na przyszłość się przyda ;)

I tak czy inaczej trzymam kciuki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mototurysta napisał(a):

Potrzebujesz całą ramę czy tylko te wahacze ?

Mam tylko skorupę. Potrzebuję całą ramę. Mam zdjęcia i wymiary...ale.

Mam bdb spawacza (znajomego) ale dla Niego to "pierdoły" na które nie ma czasu. Znów jak znalazłem takiego co by się podjął to jak zaczął mi wyliczać roboczo godziny to musiał bym zastawić hipotekę.

Sam niestety w tym zakresie jestem ułomny bo nie problem kupić spawarkę i trochę stali ale trzeba jeszcze wiedzieć jak się spawa a niestety tego nigdy nie próbowałem a w tym przypadku próby mogły by być tragiczne w skutkach bo wyjechaniu przeze mnie w trasę ;)

Wiecie, to z tych tematów; jak facet powie, że zrobi to zrobi i nie trzeba mu powtarzać co pół roku :)  Kiedyś, w sprzyjających warunkach ...

Mam teraz trochę inne priorytety ale odezwałem się bo zostałem wywołany ale jak widzę "wołający" był i znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witaj Zbyszku, szkoda, że daleko ode mnie bo chętnie bym zobaczył Twoją konstrukcję. Tam są pióra, czy amortyzacja na osi z wałkami gumowymi ?

Za swoją planuję zabrać się tej zimy i ogłosić na mojej lokalnej grupie fb czy ktoś by się nie podjął spawania. Jeśli ruszę z tematem to będę mógł powiedzieć coś więcej ale u mnie temat dalej leży.

Twoja wygląda dobrze. Sam spawasz ? I skąd masz te relingi i bagażnik ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.