Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ostrożnie ze sklepem "czesciauto24.pl" - "autodoc.pl"


grzesiek_73

Rekomendowane odpowiedzi

Taka przestroga przed sklepem internetowym "czesciauto24.pl"  - właścicielem sklepu jest "autodoc.pl"

Dokonałem ostatnio zakupu w w/w sklepie 

Do koszyka wkładałem części tzw. firmowe (Mann, TRW, SWAG itp) a połowa zamówienia przyszła z firmy STARK

Marka STARK to pewnie "brand"  (marka) sklepu 

Faktura zgodna z tym co otrzymałem - kwota zgodna z tym co zamawiałem.

Zwrot oczywiście możliwy do 14 dni, ale wysyłka chyba do Niemiec - jeszcze nie wiem ile będzie kosztować!

Kontakt oczywiście e-mailem - jeszcze nie dostałem odpowiedzi.

WIĘC UWAGA!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Grzesiek.
Zainteresowal mnie Twoj post dotyczacy zakupu czesci w sklepie internetowym autodoc.pl.
Ja i duuuzo znajomych zaopatruje sie w czesci zamienne juz od lat w tej Firmie i jak dotychczas jeszcze nigdy nie mielismy z nimi problemow.Za wysylke czesci ktore nie pasowaly albo nie byly kompletne nigdy nie ponosilem kosztow zwrotu.
Jesli to ta sama Firma z siedziba w Berlinie , to  mam do nich bezposredni Nr. tel. Jesli Tobie to pomoze moge  wyslac ten Nr. na pw.

Ps.W niektorych przypadkach czesci ktore byly nie kompletne moglem zatrzymac za 0 euro ^_^, a pare dni pozniej otrzymalem calkowity komplet , ktory zamawialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w "czesciauto24.pl" (autodoc chyba ich wykupił)

Kiedyś już u nich, kilka razy kupowałem i było wszystko ok. (nawet nie zakładałem konta, a teraz bez konta się nie da) 

Tym razem, coś bardzo poszło "nie tak"

Nigdy nie kupuję części, których nie znam. Nigdy też nie upieram się, że muszą być jakiejś "jedynie słusznej" firmy

Po prostu, wrzucam do koszyka firmy sprawdzone, które znam, i to co jest w tym momencie w dobrej cenie.

I tak zrobiłem w tym przypadku.

Zapłaciłem za to co wrzuciłem do koszyka.

Na pewno nie kupowałem nic z firmy STARK!

A dostałem z tej firmy łącznik stabilizatora, filtr oleju i filtr powietrza 

Fakturę wystawili na to, co dostałem. W historii zamówień, widnieją części z faktury - te które otrzymałem

Więc nie mam jak udowodnić co "wkładałem" do koszyka.

Zamówione 19.05 wczoraj  25.05 dotarły (6 dni stracone)

Więc nie polecam sklepu "czesciauto24.pl"

2 godziny temu, Taurus napisał:

Jesli to ta sama Firma z siedziba w Berlinie , to  mam do nich bezposredni Nr. tel. Jesli Tobie to pomoze moge  wyslac ten Nr. na pw.

Dzięki, ale nie będę dzwonić do Berlina, w takich sytuacjach wolę "na piśmie" 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy jest taki:

Dostałem odpowiedź, że mogę oddać niechciane części (zdziwiłbym się gdyby było inaczej:rolleyes:)

Jeśli chcę, to mogę skorzystać z opcji darmowego zwrotu i że etykietę zwrotną wyślą w osobnym emailu.

Następnego dnia, musiałem upomnieć się o etykietę zwrotną.

Wczoraj dostałem etykietę z instrukcją odesłania (gratis)

Więc jeśli komuś się śpieszy, to niech się zastanowi nad tym sprzedawcą.

Opcja dla bardzo cierpliwych.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze dopiales swego.Tak czy inaczej firma wywiazala sie pozytywnie mozna powiedziec , bo to nie jest oczywiste w dzisiejszych czasach ze firmy  ida na reke klientowi.Tak dlugo jak dlugo nie trzeba korzystac z pomocy prawnej jest OK.Ja mialem nieprzyjemnosc poznac inne "Firmy" ktore maja nieco inne podejscie do klienta , no ale.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o dopięcie swego.

Przypuśćmy, że w drogerii internetowej wrzuciłbyś do koszyka "Chanel °5"  i za niego byś zapłacił, to myślę że również byłbyś zdziwiony gdybyś dostał "Być Może"

A jeszcze bardziej byłbyś zdziwiony, gdybyś zobaczył w historii zamówień, że zamówiłeś "Być Może"  w cenie "Chanel °5"  i niby wszystko jest w porządku.

Mam wrażenie, że to chyba nie była pomyłka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

To moze troche info na temat samej marki  (Firmy) STARK.Moze sie przyda komus , kto stoi na niemiecka jakosc.

Chwalić ich nie musze bo i nie ma takiej potrzeby.Powiem tylko tak : jesli nie sa lepsi od  konkurencji to na pewno nie sa gorsi.

Mnie sie wydaje  ze nie zrobiles dobrego interesu wysylajac te czesci spowrotem , no ale to jest tylko takie moje myslenie ;)

 https://de.stark-automotive.com/page/unternehmen

Przetlumaczenie.

Nasze pierwsze kroki
Niemiecka firma Stark Automotive weszła na europejski rynek części samochodowych w 2013 roku. Początkowo na linii montażowej w naszych fabrykach produkowano tylko części układu hamulcowego.

Doskonała jakość od początku była znakiem rozpoznawczym naszych produktów.

Po otrzymaniu wielkich pochwał od naszych klientów, udało nam się odkryć dla siebie niszę na rynku części samochodowych.

W 2014 roku poszerzyliśmy nasz asortyment, wprowadziliśmy komponenty do układu paliwowego i pojazdu, a rok później dodaliśmy części silnikowe oraz układy chłodzenia i wentylacji. W 2016 roku dostępne były również u nas elementy wyposażenia wnętrz.

Poprzednie sukcesy
Obecnie Stark Automotive to producent o nienagannej reputacji. Integrując innowacyjne technologie z naszym procesem produkcyjnym, staliśmy się liderem na rynku.

Naszym priorytetem jest produkcja wysokiej jakości części samochodowych o doskonałych parametrach użytkowych.

Z tego powodu dokładnie kontrolujemy każdą fazę produkcji za pomocą wielopoziomowych testów, które obejmują warunki dużego obciążenia.

Co sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy?
Szeroka gama produktów to jeden z naszych głównych atutów. Przejrzyj nasz łatwy w użyciu katalog na stronie internetowej, aby zobaczyć produkty Stark Automotive.

Twoje bezpieczeństwo jazdy jest dla nas ważne.
Twoja pewność jazdy, niezależnie od jakości drogi, zależy wyłącznie od tego, że każda część Twojego samochodu jest wykonana z najlepszej trwałości i wytrzyma największe obciążenia. Właśnie taką jakość oferujemy! Każda część zamienna jest tej samej jakości co oryginalne wyposażenie pojazdu, co zapewnia maksymalną wydajność wszystkich urządzeń i systemów w pojeździe.

„Przyjazny dla środowiska” to dla nas nie tylko słowo.
Zanim wprowadzimy jakiekolwiek części samochodowe do produkcji, dokładnie badamy i testujemy materiały, które trafią do produkcji. Nasze działania przebiegają zgodnie ze ścisłymi wytycznymi w celu spełnienia aktualnych norm środowiskowych.

Technologia: poznaj przyszłość już dziś.
Dążymy do perfekcji, ale zdajemy sobie sprawę, że często jest ona nieosiągalna. Jako firma, Stark Automotive stale się rozwija i rozbudowuje swoje zakłady produkcyjne, zawsze stawiając na najnowocześniejsze technologie.

Części samochodowe Stark Automotive są wynikiem doskonałej pracy zespołu profesjonalistów.
W ten sposób uzyskujesz najlepsze rezultaty i osiągasz tylko najwyższą jakość! I to jest dokładnie zespół stojący za marką Stark Automotive.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest produkowane dla STARKa- nie wiem przez kogo.

Wiem, że wiele firm pakuje do swoich pudełek bóg wie co.

Jestem wkurzony na sklep, że podmienił mi rzeczy które wkładałem do koszyka (bez mojej wiedzy)

Nigdy jeszcze coś takiego mi się nie przytrafiło.

Czasem zdarzyło się, że sprzedawca czegoś nie niemiał fizycznie na stanie, ale wtedy się kontaktował i pytał co robimy.

Ale decyzja należy do klienta, który za to placi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.