Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Salon piękności dla motocykli - ciekawy pomysł dla leniwych lub mało cierpliwych.


Jasssiu
 Share

Recommended Posts

Od kilku lat moją przyjemnością, wręcz pasją, stał się motocykl - Yamaha TDM 900. Wprawdzie jest to już trzecia maszyna, ale zawsze TDM – tu jestem wierny. Zwykle już nie mogłem doczekać się wiosny i weekendów, aby poczuć jak drży pode mną, śmigając po okolicy. .Ale to co się dzieje w tym roku to tragedia jakaś . Ładna pogoda zwykle jest w środku tygodnia, gdy człowiek przykuty do fotela pełnego zdalnej pracy. A weekend paskudny. Deszczowy. Może ze trzy razy udało się nam gdzieś wyskoczyć.

Ostatnio wróciliśmy z moją TDM-ką umazani jak jasna cholera. Jak popatrzyłem to płakać mi się chciało, bo lubię jeździć, ale nie siedzieć i czyścić, i polerować.  Kocham moją Yaszkę, ale nie na tyle aby się z nią zamykać godzinami w garażu. No i tu muszę się pochwalić czymś co w tym roku mnie spotkało i może rozreklamować ten pomysł wśród leniwych, takich jak ja. Otóż w Kobiórze jest para młodych chłopaków  (bracia – żeby nie było), którzy nie tylko przywrócili czystość mojemu motocyklowi, ale wręcz doprowadzili go do stanu w jakim nigdy go nie widziałem. Oddawałam ubrudzoną błotem , a odebrałem jak z salonu wymuskana kosmetykami motocyklowymi. Raz w roku zaszalałem i  nie żałuję.

Wiem, powiecie, że powinienem się wstydzić, bo o swoją maszynę motocyklista powinien sam dbać. Ale nie miałbym takiej cierpliwości, aby każdy detal tak dopieścić.. No i prowokacyjnie powiem, że o kobietę powinniście też sami dbać, a jednak chodzą nałogowo do masażystów, na SPA, do kosmetyczek i fryzjerów. A co należy im się - powiecie. A mojemu lubej, dwukołowej,  to nie należy się od czasu do czasu wizyta w gabinecie odnowy?

No i jak ją zobaczyłem piękna, błyszczącą, czyściutką i pachnącą, to sam obiecałem chłopakom, że ich zareklamuję, bo to naprawdę jest nie zły pomysł i widać, że wkładają w to swoje serce. Studenci, ale z pomysłem na motocyklowy biznes. Nie czekają na kasę rodziców tylko robią to co ich kręci i może dać jakieś własne pieniążki. Łączą swoją pasję i pracę dodatkową  – zazdroszczę im zapału i gorąco ich polecam.

No jest jeszcze jeden aspekt – kasa. No musi to coś kosztować, ale myślę że stajemy się co raz bogatszym narodem, którego stać zapłacić za wiele 0przyjemności. No i stać nas zadbać o swoje motocykle profesjonalnie

                                                                                                                             

IMG_20210418_141932 — kopia.jpg

IMG_20210418_183604 — kopia.jpg

IMG_20210418_183702 — kopia.jpg

IMG_20210418_183839 — kopia.jpg

WP_20210411_15_44_24_Pro.jpg

P1340908.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.