Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Salon piękności dla motocykli - ciekawy pomysł dla leniwych lub mało cierpliwych.

Jasssiu
 Share

Recommended Posts

Od kilku lat moją przyjemnością, wręcz pasją, stał się motocykl - Yamaha TDM 900. Wprawdzie jest to już trzecia maszyna, ale zawsze TDM – tu jestem wierny. Zwykle już nie mogłem doczekać się wiosny i weekendów, aby poczuć jak drży pode mną, śmigając po okolicy. .Ale to co się dzieje w tym roku to tragedia jakaś . Ładna pogoda zwykle jest w środku tygodnia, gdy człowiek przykuty do fotela pełnego zdalnej pracy. A weekend paskudny. Deszczowy. Może ze trzy razy udało się nam gdzieś wyskoczyć.

Ostatnio wróciliśmy z moją TDM-ką umazani jak jasna cholera. Jak popatrzyłem to płakać mi się chciało, bo lubię jeździć, ale nie siedzieć i czyścić, i polerować.  Kocham moją Yaszkę, ale nie na tyle aby się z nią zamykać godzinami w garażu. No i tu muszę się pochwalić czymś co w tym roku mnie spotkało i może rozreklamować ten pomysł wśród leniwych, takich jak ja. Otóż w Kobiórze jest para młodych chłopaków  (bracia – żeby nie było), którzy nie tylko przywrócili czystość mojemu motocyklowi, ale wręcz doprowadzili go do stanu w jakim nigdy go nie widziałem. Oddawałam ubrudzoną błotem , a odebrałem jak z salonu wymuskana kosmetykami motocyklowymi. Raz w roku zaszalałem i  nie żałuję.

Wiem, powiecie, że powinienem się wstydzić, bo o swoją maszynę motocyklista powinien sam dbać. Ale nie miałbym takiej cierpliwości, aby każdy detal tak dopieścić.. No i prowokacyjnie powiem, że o kobietę powinniście też sami dbać, a jednak chodzą nałogowo do masażystów, na SPA, do kosmetyczek i fryzjerów. A co należy im się - powiecie. A mojemu lubej, dwukołowej,  to nie należy się od czasu do czasu wizyta w gabinecie odnowy?

No i jak ją zobaczyłem piękna, błyszczącą, czyściutką i pachnącą, to sam obiecałem chłopakom, że ich zareklamuję, bo to naprawdę jest nie zły pomysł i widać, że wkładają w to swoje serce. Studenci, ale z pomysłem na motocyklowy biznes. Nie czekają na kasę rodziców tylko robią to co ich kręci i może dać jakieś własne pieniążki. Łączą swoją pasję i pracę dodatkową  – zazdroszczę im zapału i gorąco ich polecam.

No jest jeszcze jeden aspekt – kasa. No musi to coś kosztować, ale myślę że stajemy się co raz bogatszym narodem, którego stać zapłacić za wiele 0przyjemności. No i stać nas zadbać o swoje motocykle profesjonalnie

IMG_20210418_141932 — kopia.jpg

IMG_20210418_183604 — kopia.jpg

IMG_20210418_183702 — kopia.jpg

IMG_20210418_183839 — kopia.jpg

WP_20210411_15_44_24_Pro.jpg

P1340908.JPG