Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć


kucober

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałem się przywitać (jak nakazuje dobre wychowanie i regulamin tego forum :)). 

Jestem początkującym motocyklistą w wieku, który powoli sugeruje, że wchodzę w kryzys wieku średniego.  

Właśnie kończę prawo jazdy kat. A i rozglądam się za pierwszym motocyklem. Idę w kierunku jazdy turystycznej i trochę enduro (motocykle typu adventure).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, staszek_s napisał:

Cześć, powodzenia na egzaminie! Przymierz się do małego vstroma, dobry na pierwsze moto.

Dzięki. Mam go na liście do przymiarki, zaraz obok BMW G 310 GS i KTM 390 Adventure. Niestety problem z KTM jest taki, że ciężko znaleźć jakiś używany a BMW z jakiegoś powodu ma złą reputację. Mój samochód to BMW i też już się nasłuchałem dużo od różnych osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kucober napisał:

Dzięki. Mam go na liście do przymiarki, zaraz obok BMW G 310 GS i KTM 390 Adventure.

Trzysetki pewno będą lepsze w terenie ale jak chcesz coś dalszego zaliczyć, przykładowo Rumunię czy inną Czarnogórę to moim zdaniem trochę za mało. Jak z plecaczkiem gdzieś wyjechać to też mało. Jak BMW to możesz się rozejrzeć za jakimś używanym GS 700, też niezły sprzęcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Taurus napisał:

A no awarie Kolego nie byly rzadkoscia w moim przypadku.Jednak nie mozna wykluczyc ze trafilem na mine :P tez nie pierwszy raz ;) Tak czy siak,jak do teraz  stracilem checi na te puszki.

odkupiles jakis starszy rocznik?

jaki przebieg?

Pytam bo wlasnie kupilem BMW4 Diesel kabrio 3 latek po lizingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, victoryMP napisał:

odkupiles jakis starszy rocznik?

jaki przebieg?

Pytam bo wlasnie kupilem BMW4 Diesel kabrio 3 latek po lizingu

ja mam (odpukać) dobre wspomnienia posiadając BMW. Natomiast kupiłem go ze stosunkowo małym przebiegiem i pewną historią dodatkowo rygorystycznie trzymam się wymiany oleju co 10k km. Dodatkowo nie katuję go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.