Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

intruder / boulevard M800/M50 - nie żyje


Jaczpa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, mam duuuży problem.

50 dni temu wszystko było ok.

Kupiłem nowe opony (zapewne nie ma to znaczenia, ale chcę zachować kompletna chronologię) niestety po przekładce nie było mi dane poskładać moto - COVID-19 - izolacja domowa 37 dni.

Kiedy już zostałem ozdrowieńcem, poskładałem koło przednie oraz tylne - wsadziłem akumulator i ........... dupa.  Boulevard ma CoVid-19

Przy podłączeniu aku świeci tylko dioda luzu (bieg neutralny) bez względu na to czy kluczyk w stacyjce jest czy nie - wyświetla prawidłowo luz to luz - na biegu prawie gaśnie (nie do końca), tylko bez kluczyka też świeci, zegary zimne, nic poza tym luzem nie ma - brak świateł, klaksonu, przebiegu na zegarach i innych kontrolek ...

Zrzuciłem bak, rozłączyłem, a następnie wyczyściłem wszystkie kostki, poskładałem przy podłączaniu aku słychać tylko cyknięcie przekaźnika FE249JR i tyle ...
Podłączyłem kable z samochodu z pominięciem aku (kable z samochodu do kabli z moto - klemy do klem) tez to samo.
W garażu stoi inne moto - od sąsiada - u niego nie ma problemu - dużo więcej jeździł w poprzednim sezonie - w naszym garażu odpadają gryzonie ...

Nie mam już pomysłów, a pogoda kusi !!!!!

Pomocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ,że przy kostkach wszystkie skrzyneczki z bezpiecznikami sprawdziłeś ,niekiedy moduł (comp) ma osobny gdzieś skitrany . Od aku będą szły grube kable rozruchowe i cieńsze do nisko prądowej elektryki spróbuj prześledzić trasę ,może gdzieś zaoksydowało ? ,albo coś z immobilizerem (jak jest )? .Kurna ciężkie objawy ,napisz jak rozkminisz . Mocniejszych ,innych aku raczej nie podłączaj .Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaczpa napisał:

Mam założony alarm PROXIMA

Alarmy czasem płatają psikusy.

W dniu 6.07.2020 o 22:27, Jaczpa napisał:

Kiedy już zostałem ozdrowieńcem, poskładałem koło przednie oraz tylne - wsadziłem akumulator i ........... dupa.  Boulevard ma CoVid-19

Trzeba poinformować WHO - CoVid-19 zmutował - przechodzi z człowieka na motocykle 

Od dziś zakładamy maseczki na wydechy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.