Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Patelnia Chabówka


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

"Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze 4 miesięcy ograniczenia wolności polegającej na nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne oraz pokrycia kosztów procesu."
Zdecydowanie za mało dostał......ale co tam jaki kraj, tacy "zawodnicy"......
Jeszcze powinni wyłapać ten "1000 chętnych" którzy chcieli wziąć udział w tej szopce, oraz tą patologię ze zdjęć, która przyglądała się tym pokazom i oklaskiwała swoich bohaterów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Dobrze,że nie mam "fEJsbunia", bo może bym się dowiedział o tych  "zawodach" i może zapałałbym chęcią udziału w nich ;)

Znaczy się, wiedziałem o tych wydarzeniach, ale zawsze po fakcie.

No widzisz. Gdybyś wziął udział w mistrzostwach dwóch zakrętów, to byś chociaż puchara zdobył, a tak pozostaje ci tylko smutek, żal........ 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będę musiał z tym żyć :)

A tak z drugiej strony, jak gość ma takie zdolności organizacyjne,  to mógł zrobić normalne zawody na torze.

Byłaby to duża Polska impreza motocyklowa z dużą publicznością 

Tylko jedyny minus, że byłaby to impreza legalna, 

„a to już nie to samo”

Chyba wezmę kredyt i wybuduję tor z dwoma zakrętami :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna grupa prywatna.

Jak to się mówi 

jeśli o czymś wiedzą już dwie osoby, to przestaje to być tajemnicą.

I żeby mieć 1000 uczestników i cholera wie ilu widzów, na Zakopiance i jeszcze liczyć na ... 

No właśnie nie wiem na co liczył.

To tak, jakbyśmy zorganizowali po cichu, wyścigi na rondzie w Kato.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam raz przypadkiem ze dwa lata temu.

Trafiłem na zakończenie sezonu.

Nie wiedziałem że coś się dzieje,po prostu przejeżdżałem.

Z ciekawości nawet się zatrzymałem-tj. wjechałem na ten parking i po 10 minutach przepychania się miedzy tłumem i motocyklami zaparkowałem i postałem z godzinę.

Naoglądałem się chwilę. Nie powiem te głupie dwa zakręty miały potencjał.

Policja całkowicie nie wiedziała co robić. Motorki schodziły na kolanko aż miło, na prostej waliły piony że hej.

Nie powiem odjeżdżając byłem tak nakręcony że aż sam przejechałem się dwa razy tam i z powrotem.

Zajawka fajna ale mega niebezpieczna z względu na normalny ruch uliczny pomiędzy tym"eventem".

Tak czy inaczej. takie imprezy lecz legalne widać cieszyły by się sporym zainteresowaniem w pl.

Jak by tak zrobić takie legale np. na salmopolu było by genialnie.

Już u sąsiadów mają "złoty kaganiec" i nawer miejscowi nie protestują tylko trybuny na ogródkach rozkładają i kibicują.

 A przecież my polacy też mamy bogate tradycje wyścigowe.Szkoda tylko że kończą się niejako w okresie międzywojennym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci dopiero  przypadek [emoji44]. Bingo. Ja wolałbym przypadkiem trafić szóstkę w LOTTO z tym, że graniczy to prawie z cudem.

No faktycznie przypadek. Jechałem przed siebie. Trafiłem na coś o czym nie miałem pojęcia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.