Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

POLSKA DOOKOŁA 04.06.2020-14.06.2020 - nie tylko asfaltem


robnal

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.06.2020 o 18:59, Piotrek. napisał:

Może podpowiecie jakieś fajne miejsca do odwiedzenia? Ja na początku lipca będę jechał wschodnią ścianą. Trasę mam jeszcze nie domkniętą.

W dniu 13.06.2020 o 18:59, Piotrek. napisał:

 

Zamek w Malborku, od 19 rusza pełną parą i można zwiedzać go w całości. Mnóstwo wież widokowych, wszystkie są zaznaczone na google maps. Trójstyki granic, restauracja Matrioszka w miejscowości Gołdap, Kasztelik- korona Podlasia, facet samodzielnie wybudował całkiem śliczną budowlę, z przepięknym widokiem z góry. Na trasie nr. 685, pomiędzy Hajnówką a Kleszczelami, jest zajazd "U Jana", dobra regionalna kuchnia, warto przystanąć.

Piramidę w Rapie możesz sobie darować, szkoda czasu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 18:59, Piotrek. napisał:

Może podpowiecie jakieś fajne miejsca do odwiedzenia? Ja na początku lipca będę jechał wschodnią ścianą. Trasę mam jeszcze nie domkniętą.

Piotrek co masz w planach?? Jakie miejsca chcesz odwiedzić??
My z początkiem lipca może wybierzemy się na podobną wycieczkę, ale chcemy skoczyć też na Litwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wicher napisał:

Piotrek co masz w planach?? Jakie miejsca chcesz odwiedzić??
My z początkiem lipca może wybierzemy się na podobną wycieczkę, ale chcemy skoczyć też na Litwę.

No więc plany mam bardzo luźne ? Ogólnie chcę przejechać wschodnią ścianą z południa na północ możliwie blisko granicy. Po drodze zaznaczyłem sobie parę punktów na mapie: jakieś cerkwie, polecane drogi, mosty lub inne obiekty znalezione w internecie. Chcę zobaczyć nadbużańskie okolice, spróbować regionalnych dań oraz cieszyć się jazdą ? Taka wycieczka na spontanie. Co do terminu to będę śledził prognozy pogody, z urlopem nie mam problemu.  Litwa też brzmi ciekawie, jak dotąd nie interesowałem się tym kierunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotrek. napisał:

Dzięki Onlinemaster, fajny ten kasztelik a nie miałem go w planie. Czasami można nieświadomie przejechać w pobliżu ciekawych miejsc nie wiedząc o nich. Niestety już tak miałem więc jak widać zawsze warto zasięgnąć informacji z pierwszej ręki ?

Właśnie to jest jeden z obiektów słabo albo wcale nie oznaczonych i łatwo go minąć, a jest ciekawy i warto zobaczyć ciężką, wieloletnią robotę zapaleńca, tym bardziej że marketing i komercha w tym miejscu nie istnieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.