Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2x SV650s - prośba o ocenę


haidisss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ogromna prośba do was - bardzo was proszę rzućcie okiem na te dwie sztuki 

Zależy mi oryginalnym lakierowaniu i tutaj wydaje mi się, że jest szansa, że będzie ok - widzę chyba wszystkie naklejki na czaszy i baku.

Co do przebiegów - podchodzę do tego jak do wielkiej niewiadomej.

Chcę jechać zobaczyć te sprzęty na żywo ale zanim to zrobię chciałbym was zapytać o zdanie. 

1. Big Bikes, Gostyń 

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-sv-650-s-CID5-IDAQ7Cu.html

Rocznik chyba 2003, a nie 2004.
Ze zdjęć widzę jedynie zmienione kierunki, inna szyba, inne mocowanie tablicy, i opony chyba śmietnik. 

Wydaje mi się, że motocykl długo stoi (nie jestem pewien na 100% ale chyba już go widziałem kiedyś).

2. Sokół, Mizerów

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-sv-sv-650-super-stan-wtrysk-raty-poz-kat-86-CID5-IDzDci8.html

Ten sprzęt długo stoi i chyba jest to jedna z najdroższych dostępnych SVek.

 

Czy jest na forum ktoś kto pomógłby przy oględzinach?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej rozglądam się za wersją z owiewką, ale jeśli nic nie znajdę to n-ka też wejdzie w grę.
Nie chcę tylko malowanego sprzętu. 

Tak czytałem, że w Mizerowie z motocyklami jest po prostu różnie.
Ich SVke już widziałem dłuższy czas temu stąd może być komuś już znana. 

Na zdjęciach wygląda dobrze ale co ja się tam znam :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach obie sztuki wyglądaja bardzo przyzwoicie, trudno mi przyuważyć jakieś mankamenty. Myślę że warto podjechać w oba miejsca i pomacać na żywo. Zwróć uwagę na stan lakieru - powinien być już lekko porysowany (w silnym słońcu lub pod latarką robią się takie słoneczka koncentrycznie względem źródła światła). Jeżeli są bardzo niewielkie to element był niedawno malowany. Obadaj też dekiel zaworowy przedniego cylindra - w razie dzwona przednie koło wbija sie w niego i go uszkadza (wiem z autopsji niestety ?). Poza tym standard - stopień zużycia gum na podnóżkach, na kierownicy, ślady butów na aluminiowych płytkach przy podnóżkach (powinny być), ewentualne obtarcia linek/kabli w miejscu styku z uchwytami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.