Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam pomocy w wyborze moto


Br00s

Rekomendowane odpowiedzi

Siema brygada. 

Poszukuje u was pomocy. Mianowicie chodzi o wybór motocykla. 

Suzuki Gsxr 1000 

Honda CBR 1000 RR 

Kawasaki Ninja zx10r

Yamaha rn12 

Chciałbym znać wasze opinie na temat tych motocykli czytałem trochę wypytywałem znajomych ale żadnych konkretów. Potrzebuję większej ilości opinii bo wybór "litra" jest ciężki. Mam sentyment do Hondy która miałem ale brała masę oleju. 

Z góry wielkie dzięki motofani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wszystko zależy od tego jak trafisz. Nie zawsze wszystko wychodzi podczas oględzin. Kumpel kupił cebre 05 i był wielkim fanem hondy, ale po zakupie strasznie był niezadowolony bo walczył z elektroniką. Po prostu źle trafił, ale wystarczyło żeby szybko zmienić na zx10 z podobnego roku. Z kawy był mega zadowolony. Bardzo mocny sprzęt. Miałem w tym czasie rn12 i ciężko go było złapać. Później zmieniłem na litra k5 i już było lepiej, ale chyba z tych sprzętów, kawa miała najlepszego buta, na moje oko. Co do wyglądu... Kwestia gustu. Jak dla mnie cebra neutralna- ładna ale dupy nie urywa. Kawa -totalna kupa. Gix już lepiej. Yamaha mega ładna i przykuwa oko. Teraz znowu mam k5 i to dla mnie jest jakimś kompromisem pomiędzy mocą a wyglądem. Wiadomo każdy z nich ma coś zajebistgo i coś co mega wkooorwia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to mnie najbardziej podoba się Kawa i Suzi potem dopiero Yama a Honda jest najmniej atrakcyjna. Ale to moja myśl więc jak to już ogólnie wiadomo wszystko zależy od danego gustu. Jeżeli chodzi o samo moto to tak jak kolega @Martinni wspomniał wszystko zależy od tego jak trafisz. Suche dane znajdziesz w necie a i dużo filmików jest więc decyzję najlepiej podejmij sam tak żebyś był szczęśliwy. Najważniejsze żeby Ci się oczy śmiały i serce mocniej biło jak będziesz na nią patrzył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak ,że każda sroka swój ogon będzie chwalić. Każdy ma swoje przyzwyczajenia, przekonania , inny styl jazdy itd

Każdy z tych czterech moto jest świetnym sprzętem i jak był sumiennie i poprawnie serwisowany to nie generuje jakiś problemów. Dużo zależy jak był eksploatowany. Katowany czy nie. Tego nigdy nie wiesz. Najlepszym pomysłem bedzie jak sobie wytypujesz kilka sztuk i pojedziesz je obadać, przymierzyć się i najlepiej karnąć się, jak się to mówi. Może do którejś maszyny serce Ci mocniej zabije i wtedy sprawa będzie jasna jak słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.